Contact

Office in Tallinn

reg nr 10443655

Pronksi 12, 3rd floor, Tallinn

+372 447 8000, +372 56 988 100

info@tammistepersonal.ee

Office in Pärnu

reg nr 10443655

Rüütli 38, Pärnu

+372 447 8000, +372 56 988 100

info@tammistepersonal.ee

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste

CEO, Trainer

sirje@tammistepersonal.ee

+372 447 8000

+372 514 4084

Sirje Tammiste Linkedin profiil

Take a closer look

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann

Recruitment Partner, Trainer

kadi@tammistepersonal.ee

+372 525 0970

Kadi Kuuskmann Linkedin profiil

Take a closer look

Merle Rebane

Merle Rebane

Recruitment Partner

merle@tammistepersonal.ee

+372 511 3804

Merle Rebane Linkedin profiil

Take a closer look

Ingrid Valgma

Ingrid Valgma

Recruitment Partner

ingrid@tammistepersonal.ee

+372 5647 4777

Ingrid Valgma Linkedin profiil

Take a closer look

Eike Lepp

Eike Lepp

Recruitment Partner                          (on parental leave)

eike@tammistepersonal.ee

+372 5450 1131

Eike Lepp Linkedin profiil

Take a closer look

Ilona Liventaal

Ilona Liventaal

Recruitment Partner

ilona@tammistepersonal.ee

+372 5340 0686

Ilona Liventaal Linkedin profiil

Take a closer look

Karolin Maasik

Karolin Maasik

Recruitment Assistant

karolin@tammistepersonal.ee

+372 5308 3903

Karolin Maasik Linkedin profiil

Take a closer look

Monika Lehtmets

Monika Lehtmets

Recruitment Assistant

monika@tammistepersonal.ee

+372 447 8000

+372 5698 8100

Monika Lehtmets Linkedin profiil

Take a closer look