Töötajad

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste

CEO, koolitaja

sirje@tammistepersonal.ee

+372 514 4084

Sirje Tammiste Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann

personaliotsingu projektijuht, koolitaja

kadi@tammistepersonal.ee

+372 525 0970

Kadi Kuuskmann Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Merle Rebane

Merle Rebane

personaliotsingu projektijuht

merle@tammistepersonal.ee

+372 511 3804

Merle Rebane Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Ingrid Valgma

Ingrid Valgma

personaliotsingu projektijuht

ingrid@tammistepersonal.ee

+372 5647 4777

Ingrid Valgma Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Eike Lepp

Eike Lepp

personaliotsingu projektijuht

eike@tammistepersonal.ee

+372 5450 1131

Eike Lepp Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Haldi Rae

Haldi Rae

assistent

haldi@tammistepersonal.ee

+372 447 8000

+372 5698 8100

Haldi Rae Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Karolin Maasik

Karolin Maasik

värbamisassistent

karolin@tammistepersonal.ee

+372 5308 3903

Karolin Maasik Linkedin profiil

Vaata täpsemalt