fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Blogi

Tammiste Personalibüroo blogis jagame personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Praktilisi nõuandeid jagavad nii meie värbamispartnerid kui ka -spetsialistid. Loe meie blogi postitusi!

- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
tööotsijale

Kuidas jõuda südamelähedase tööni?

Oled otsustanud leida uue töö, võib-olla lisanud oma andmed mõnda Talendipanka või alustanud oma CV loomist. Jagan mõtteid, millist eeltööd teha ning kuidas koostada oma CVd, et pääseda vestlusele.

Loe edasi »
640x360px 20 aastat naidis 2 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

20 aastat kogemusi ettevõtjana ja ettevõttena

Miks 20 aastat väärib mõtestamist ja tähistamist? See teekond on palju õpetanud. Kogemustest ei kasva õppetunde, kui neid endale ei teadvusta. Iga personaliotsing, koolitus ja coachingu kohtumine on meid rikastanud ja targemaks teinud. Oleme õppinud tähistama igat väikest saavutust, et hoida head energiat ja töörõõmu.

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
juhtimine

Personalidokumendid – mida ja miks on vaja?

Ettevõtte juht vastutab, et töötaja tööle vormistamine on korrektne ja kõik tema töötamisega seonduv seaduspärane. Kas teie ettevõtte töölepingute muudatused on kõik kirjalikult sõlmitud ja allkirjastatud?

Loe edasi »
Sihtotsing kodulehele - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Sihtotsing – miks ja kuna?

Tavapäraselt kasutatakse sihtotsingut tippjuhtide ja tippspetsialistide leidmiseks. Eks ikka püütakse esialgu avaliku konkursiga sobivat töötajat leida, kuid see ei pruugi tulemusi tuua. Milles põhjus?

Loe edasi »
Veebisuhtlus kandieerimisel kodulehele - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Veebisuhtlus kandideerimisel

Meie elu on kolinud internetti. Nii on ka viimase aja värbamised toimunud veebi teel.  Muidugi jääb siis puudu silmast-silma kohtumise personaalsusest ning seda olulisem on teadvustada nüansse, mis kandideerimist mõjutavad.

Loe edasi »
AP nov1 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Kuidas valida koolitajat või värbamispartnerit?

Novembri Äripäeva raadio saates rääkisime mitmekülgsest koostööst oma klientidega. Sirje ja Kadi kutsusid oma kogemust jagama meie pikaaegse kliendi – endise Vabamu juhi ja praeguse kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsleri Merilin Piipuu.

Loe edasi »
koolitus - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
koolitus

Kuidas valida ettevõttesse koolitust?

Koolitus ei ole täna enam tööandjate ainuke valik töötajate arendamisel. Võimalusel kasutatakse personaalsemaid, teemale sobilikumaid ja pikaajalisemat kasu toovaid viise. Sirje ja Kristi räägivad Äripäeva raadios, milliseid erinevaid võimalusi on meil lisaks koolitamisele töötajate arendamisel pakkuda.

Loe edasi »
sisseelamine - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
meeskond

Kuidas sisseelamisprotsessi edukalt juhtida?

Kuula Äripäeva raadio saadet ja saad teada, mida sisseelamisel silmas pidada ning milliseid vigu vältida uue töötaja vastu võtmisel, oma töötaja uude rolli- ja lapsehooldus-puhkuselt tuleva kolleegi tööellu aitamisel? Kuidas uue meeskonna ette astuv juht koostöö- ja usaldussuhteid üles ehitab?

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Supervisioonist superviisoriga

Palusin intervjueeritavaks oma hea kolleegi Kristi Põldma, kes lõpetas pea 3 aastat kestnud coachi ja superviisori väljaõppe International Coaching and Supervsion Instituudis (ISCI).

Loe edasi »
mentorlus FB - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Mentorlus loob uut väärtust

Mentorlus aitab suurendada töötajate motivatsiooni ja kokkukuuluvustunnet. Läbi selle kasvab ettevõtte majanduslik edu. Milline on mentori roll ja kuidas mentorlust püsivana hoida? Kuidas luua väärtust loovat mentorkultuuri?

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Endine ja uus juht ühes meeskonnas

Värbajatena puutume ikka kokku olukorraga, kus juhi tähtajaline leping lõppeb ja korraldatakse uus avalik konkurss. Loomulikult on senine  juht oodatud kandideerima. On küllalt olukordi, kus ta ei osutu enam valituks. Kuid kui tema kompetents on valdkonnas suur ja temaga töösuhet jätkata, on olukord keeruline. Kas sellel võib olla õnnelik lõpp?

Loe edasi »
pilt blogi juuni 2020 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Sisekonkursside võimalused, aga ka riskid

Värbajatena vastame pidevalt kandidaatide küsimusele – milline on ettevõttesisene karjäärivõimalus?   Samaaegselt oleme ettevõtete personalijuhtide ja juhtide partneriks, kui nad soovivad sisekonkursi kandidaate hinnata. Et otsustada – kes on uuele ametikohale sobivaim, keda on õige edutada. Niisiis – kas avatud konkurss või sisekonkurss?

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Karjäärivalikud mõjutavad eluteed

On aeg, mil paljud mõtlevad uuele karjäärile. Lapsed valivad kooli, kuhu minna õppima – milline suund valida? Tööturul on palju koondamisi ja suuri muudatusi – paljud peavad tõsiselt kaaluma karjäärimuutust. Kunagi ei ole hilja oma tööelus muutust teha. Mida varem hakkad sa teadlikult fookuses hoidma eluks seatud eesmärki, seda suurem on elule tagasi vaadates rahulolu saavutatu üle.

Loe edasi »
Sirje coachingu sertifikaat pilt - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
coaching

Sirje – Professional Coach

On privileeg olla lõpuni kuulatud. Mõistetud rohkemgi kui ise ennast mõistad. Et oma mõtteid korrastada ja oluline eesmärk enda jaoks lahti mõtestada. Minevikust saab tulevik, kui võtad sealt positiivse kogemuse. Sõnastad selle ja vormid plaaniks, mille järgi on hea ja kindel astuda. Just see juhtub, kui koged professionaalset coachingut.

Loe edasi »

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.