fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Ilo-Kaisa Volmer

Ilo-Kaisa on Tammiste Personalibüroo värbamispartner. Ta aitab tööandjatel leida enda tiimidesse õigeid töötajaid, kes nagu pusletükid meeskonnaga sobituvad ning oma oskuste ja omadustega olulist täiendust toovad. 

Enne Tammiste naiskonnaga liitumist oli Ilo-Kaisa pikalt seotud lennundusega. Kõrghariduse omandas ta Eesti Lennuakadeemias. Pärast seda asus ta tööle tuntud Eesti lennundusettevõttes. 

Inimestega töötamine on Ilo-Kaisale alati meeldinud, mistõttu leidis ta ennast õige pea personaliosakonnast, kus esmalt töötas personalispetsialisti, kuid hiljem ka värbajana. 

Tammistesse asus Ilo-Kaisa tööle 2022. aasta mais. Tammiste Personalibüroo köitis tema tähelepanu oma huvitava värbamisvideoga “Tagurpidi töövestlus”, mille peaosaline oli samuti Kaisa. See oli märk! Ilo-Kaisa sai omal nahal tunda Tammiste värbamisprotsessi põhjalikkust ning mitmekülgsust, mis julgustas teda veelgi enam Tammiste tiimiga liituma. 

Töötamine Tammistes on Ilo-Kaisat palju kasvatanud ning andnud võimaluse vaadata erinevate valdkondade telgitagustesse. Avastamisrõõmu ja õppimisvõimalusi on olnud palju, kuid seni on kõige huvitavamaid väljakutseid pakkunud just tehnilised positsioonid. 

2020. aasta lõpul osales Ilo-Kaisa ka IT-värbamise koolitusel, et veelgi paremini toetada ettevõtteid nii IT- kui tehnikaalastes värbamistes. 

Oma töös soovin tuua positiivseid muutusi nii värvavatesse ettevõtetesse kui ka kandidaatidele ning pakkuda kõigile osapooltele parimat kliendikogemust.“

Ilo-Kaisa on loonud õnnestuva töösuhte: 

  • Venten OÜ – hooldustehnik; müügisekretär
  • GRK Eesti AS – personalijuht; tehnovõrkude projektijuht
  • eu-LISA – Office Manager
  • Rahvusvaheline kontsern – raamatupidaja
  • Deck Marine Systems OÜ – Robotics Engineer
  • Paged Eesti OÜ – personalijuht
  • Eesti Talleks AS – assistent
  • SSAB Swedish Steel Eesti OÜ – Indoor Sales Specialist
  • OÜ KLV Arstikabinet – sekretär
  • Balti Kella OÜ – müügimeister


Kolleegid Ilo-Kaisast:

Ilo-Kaisa nakatav energia ja rõõmus meel teevad temast eriliselt vahva kolleegi. Tema oskus olla põhjalik ja tabada nüansse on imetlusväärsed.  

Kui talle on varasemalt usaldatud pilootide värbamine, võime meie talle usaldada ka muud “kahe jalaga maa peal” ametikohad. 

Meie tööle annab suurt lisaväärtust Ilo-Kaisa nooruslik ja julge lähenemine ning samal ajal oskus kohanduda erinevate klientide ja olukordadega.

Ilo-Kaisa läbitud koolitused ja litsentsid:

Ilo Kaisa Volmer - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.