fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Merje Liis Sepp

Merje Liisi roll on olla värbamispartnerite parem käsi ning toetada neid projektide ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Tema peamine ülesanne on sihtotsingu raames leida üles potentsiaalsed kandidaadid ja nende tugevused vastavalt ettevõtete soovidele. 

Lepingute ja pakkumiste õigeaegne ning korrektne ettevalmistamine on samuti osa tema tööst. Lisaks on ta abiks ettevõtetele reklaamikampaaniate loomisel ning reklaamkanalitesse ülespanekul. 

”Minu eelnev kogemus tantsumaastikul on andnud mulle võimaluse tutvuda väga erineva taustaga inimestega üle maailma. Tänu sellele oskan ma näha ka pealiskihi alla ja leida üles just need kandidaadi tugevused, mida klient vajab, et saada oma meeskonda puuduv lüli. Usun, et koostöö on kõige alus ning selleks, et olla edukas, peab tiim omavahel ka hästi klappima.”

Varasemalt on Merje Liis töötanud nii tantsuõpetajana kui ka kommunikatsioonijuhina, tegutsedes korraga mitmel rindel. Kõrghariduse on ta omandanud Tallinna Ülikoolis, kus lõpetas bakalaureuseõppe koreograafia erialal. Lisaks on ta enda teadmisi täiendanud IT-alaste koolitustega programmeerimises ja tehnilise toe spetsialistina.

Merje Liis on kõige värskem Tammiste Personalibüroo liige, kes liitus tiimiga 2023. aasta aprilli lõpul.

Merje Liisi läbitud koolitused ja litsentsid: 

Värbamisspetsialist Merje-Liis Sepp

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.