fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Sisseelamisprogrammi ehk onboardingu loomise nõustamine

Uute töötajate leidmine on pikk ja töömahukas protsess. Kui õige inimene on leitud, on väga oluline läbi mõelda järgmine samm: tema Sisseelamisprogramm ehk onboarding. Milliseid tegevusi me teeme ja kes nende eest vastutab, et uus töötaja koheselt end oodatuna tunneks ja võimalikult kiiresti tööülesannetega hakkama saaks?

Tammiste Personalibüroo - onboarding

Oleme kogenud, et dokumentidega saadakse hakkama – tööohutus, sisekorra eeskirjad – need on lugemiseks olemas. Kuid sellest ei piisa. Uus töötaja peab olema meeskonna poolt vastu võetud. Selleks on hea luua oma rituaalid, mis vastavad töö iseloomule ja võimalustele. Kõige olulisem roll on uue inimese vastuvõtmisel otsesel juhil.

NÕUSTAMINE

Nõustamisel aitame teha plaani, milline võiks olla uue töötaja esimene päev, esimene nädal, esimene kuu. Sisseelamisprogramm on vajalik nii tööliste kui spetsialistide ja juhtide vastu võtmisel. Et uuest saaks oma. 

Konsultant

Sirje Tammiste  on värbamispartneri rollis läbi aastakümnete aidanud oma klientidel luua uute töötajate edukaks vastuvõtmiseks sisseelamisprogramme. Need on sageli olnud seotud värbamisprojektidega – siis on täpselt teada millist tuge üks või teine uus töötaja vajab. 

Kogenud juhina oma meeskonda uusi kolleege vastu võttes on ta alati olnud juhendaja ja mentori rollis, samas jaganud uue töötaja vastuvõtmise vastutust ka kolleegidega.

Värbamise edu saab hinnata peale õnnestunud sisseelamist. Selle eest vastutab uue töötaja otsene juht.

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.