Töökogemus täiskasvanute koolitajana

Nr

Aasta

Koolituse korraldaja,

nimi ja kontakt

Koolituse

teema/valdkond

Koolituse sihtrühm

Koolituse maht

1

2013

Ericsson Eesti AS,

Ülle Matt

+372 5065514

ulle.matt@swedbank.ee 

Meeskonna juhtimine

Esmatasandi juhid

8

2

2013

Elektrum Eesti AS,

Raivo Videvik

+372 58664664

raivo@videvik.com

Meeskonnatöö koolitus

Kogu meeskond: teenindajad, teenindusjuht, müügijuhid, ettevõtte juht

16

3

2013

Ericsson Eesti AS,

Ülle Matt

+372 5065514

ulle.matt@swedbank.ee 

Arenguvestluste läbiviimine, videotagasisidega suhtemistreeningud

3 gruppi esmatasandi juhte

64

4

2013

Keskkonnainvesteeringute Keskus

Triinu Ert

+372 524 2978

Triinu.Ert@kik.ee 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

Spetsialistid ja juhid

48

5

2013

Keskkonnainvesteeringute Keskus

Triinu Ert

+372 524 2978

Triinu.Ert@kik.ee 

Suhtlemis- ja juhtimisstiilide valik ning läbirääkimiste planeerimine DiSC mudeli põhjal

 

Juhtkond

8

6

2013

Ericsson Eesti AS,

Ülle Matt

+372 5065514

ulle.matt@swedbank.ee 

Juhi roll uue töötaja sisseelamisel

Esmatasandi ja keskastme juhid

40

7

2013

MTÜ Juula Küla Heaks

Eneli Kaasik

+372 525 7497

Eneli.Kaasik@kliinikum.ee

Koostööoskuste arendamine

Juhatuse liikmed

8

8

2013

Riigi Kinnisvara AS

Marjut Engelbrecht

+372 506 2612

marjut.engelbrecht@rkas.ee 

Koostööoskuste koolitus

Juhatuse liikmed

16

9

2013

Riigi Kinnisvara AS

Marjut Engelbrecht

+372 506 2612

marjut.engelbrecht@rkas.ee 

Kompetentsimudelite loomine

Tugiteenuste divisjon

4

10

2013

Actavis OÜ

Kristel Liivak

+372 562 53 985

kliivak@actavis.ee 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

Ettevõtte kõik töötajad

8

11

2013

Avatud grupp

Testide kasutamine personalivalikul

Erinevate ettevõtete personalijuhid

8

12

2013

Manpower OÜ

Suhtlemisoskused personalivalikul

Personaliotsingu projektijuhid

8

13

2013

Tartu Linnavalitsus

Külli Ojasaar

+372 5866 9966

Kylli.Ojasaar@raad.tartu.ee 

Arenguvestluste ettevalmistamine ja läbiviimine, koolitused videotagasisidega suhtlemistreeningud

Kõik linnavalitsuse erinevate tasemete juhid

64

14

2013

AS Eesti Post

Kadi Hajevski

+372 5056470

kadi.hajetski@omniva.ee 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Kvaliteediosakond

8

15

2013

UAB Actavis Baltics Eesti filiaal

Kristel Liivak

562 53 985

kliivak@actavis.ee 

Kas apteegis müüakse ravimeid või teenindatakse klienti

 

Apteekrid

12

16

2014

Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ

Jana Nurmela

+372 520 3991

jana.nurmela@trendsetter.ee 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Ettevõtte juhtkond, üksuste juhis ja tippspetsialistid

8

17

2014

AS Taastusravikeskus Viiking

Kairi Lusik

44 90 502

kairi@viiking.ee 

Juhtimisoskuste koolitus

Juhtkond

16

18

2014

Pärnu Linnavalitsus

Tiina Roht

+372 511 2579

tiina.roht@lv.parnu.ee 

Arenguvestluste ettevalmistamine ja läbiviimine

 

linnapea, abilinnapead, juhatajad

16

19

2014

Avatud grupp

 

Testide kasutamine personalivalikul

Erinevate ettevõtete personalijuhid

8

20

2014

Pärnu Raeküla kool

Liilia Oberg

+372 525 7003

direktor@raekyla.parnu.ee

Väärtused ja grupiprotsessid

Kõik kooli õpetajad ja juhtkond

8

21

2014

ST Tehnikakeskus OÜ/Põllumeeste Kaubamaja

Ove Pärtelson

+372 503 3956

ove@pmkaubamaja.ee 

Meeskonnatöö koolitus

Juhtkond ja kõik töötajad

16

22

2014

Saint-Gobain Ehitustooted AS

Annely Kalmus

+372 5348 1140

annely.kalmus@saint-gobain.com 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Spetsialistid ja juhid

8

23

2014

Baltic Fibres OÜ

Jana Nurmela

+372 520 3991

jana.nurmela@trendsetter.ee 

Arenguvestluste ettevalmistamine ja läbiviimine

Osakondade juhatajad

8

24

2014

Avatud grupp

 

Testide kasutamine personalivalikul

Erinevate ettevõtete personalijuhid

8

25

2014

Sakret OÜ

Andres Aadumäe

+372 5202086

andres.aadumae@sakret.ee 

Meeskonnatöö koolitus

Müügimeeskond

16

26

2014

Pärnu Linnavalitsus

Kaido Koppel

+372 503 0514

kaido.koppel@lv.parnu.ee 

Meeskonnatöö koolitus

Planeerimis-osakond

8

27

2015

Hanza Mechanics AS

Karin Ruus

+372 534 03102

karin.ruus@hanza.com

Väärtused

Ettevõtte juhtkond ja osakondade juhid

8

28

2015

Sisekaitseakadeemia

Mariliis Aigro

+372 5342 5046

mariliis@pare.ee

Lahkumisintervjuu läbiviimine Baltic Fibres OÜ

 

Erinevate vanglate personalitöötajad

8

 

29

2015

Baltic Fibres OÜ

Jana Nurmela

+372 520 3991

jana.nurmela@trendsetter.ee

Meeskonnatöö koolitus

 

Juhtkond, osakondade juhid ja tippspetsialistid

16

30

2015

SCA Hygiene Products AS

Sirli Viir

+372 5662 3070

sirli.viir@sca.com 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Ettevõtte töötajad

8

31

2015

Baltic Fibres OÜ

Jana Nurmela

+372 520 3991

jana.nurmela@trendsetter.ee 

Ajajuhtimise koolitus

Juhtkond, osakondade juhid ja tippspetsialistid

8

32

2015

Avatud grupp

 

Testide kasutamine personalivalikul

Erinevate ettevõtete personalijuhid

8

33

2015

Avatud grupp

 

Konfliktide juhtimine ja vahendamine, videotagasisidega suhtlemistreening

Erinevate tootmisettevõtete meistrid, osakondade juhid

16

34

2015

Intrum Justitia OÜ

Katrin Kask

+372 504 0882

Katrin.Kask@intrum.com

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Kõik ettevõtte töötajad

16

35

2015

Riigi Kinnisvara AS

Marjut Engelbrecht

+372 506 2612

marjut.engelbrecht@rkas.ee 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal, DiSC-i kasutamine juhtimisel

 

Osakondade juhid, tugiteenuste divisjon

32

36

2015

Rahvusooper Estonia

Kärt Kinnas

683 1276

kart.kinnas@opera.ee 

Meeskonnatöö koolitus

Teatri juhtkond, valdkondade juhid ja tippspetsialistid

16

37

2015

Trimtex Baltic OÜ

Maiu Antsmaa

5694 9386

maiu@trimtex.ee 

DiSC ja juhtimine

Juhtkond, osakondade juhid ja tippspetsialistid

16

38

2015

Trimtex Baltic OÜ

Maiu Antsmaa

5694 9386

maiu@trimtex.ee 

Arenguprogramm/juhtimis-koolitus

 

Juhid

16

39

2016

Advokaadibüroo COBALT OÜ

Sten Luiga

+372 665 1888

sten.luiga@cobalt.legal 

Arenguvestluste läbiviimine

Partnerid, vandeadvokaadid

2

40

2016

Innove SA

Airi Lall

+372 552 7880

airi.lall@innove.ee 

Outplacement

 

Personalitöötajad

8

41

2016

Plastone OÜ

Martin Koppel

+372 502 5003

martin.koppel@plastone.com  

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Juhid, üksuste juhid ja tippspetsialistid

8

42

2016

AS Eesti Post

Kadi Hajevski

+372 505 6470

kadi.hajetski@omniva.ee 

Enese ja meeskonna analüüs DiSC mudeli põhjal

 

Erinevate osakondade töötajad

16

43

2016

Tartu Ülikool

Virve Käärik

+372 5343 3102

virve.kaarik@ut.ee  

Praktiline ajajuhtimine

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna tugiteenistus

6

44

2016

Harmet OÜ

Maret Pulk

+372 5620 9002

maret@harmet.ee  

Arenguvestluste ettevalmistamine ja läbiviimine

Juhtkond ja osakondade juhid

8

45

2016

Innove SA

Airi Lall

+372 552 7880

airi.lall@innove.ee 

Nõustamisoskuste koolitus

 

Personaliosakonna töötajad

 

8

46

2017

Trimtex Baltic OÜ

Maiu Antsmaa

5694 9386

maiu@trimtex.ee 

DiSC mudeli praktiline kasutamine

 

Juhid

8

47

2017

Okupatsioonide muuseum

Merilin Piipuu

+372 56 48 1413

merilin@okupatsioon.ee 

Meeskonnatöö koolitus

Kogu meeskond

16

48

2017

Elering AS

Kerli Leppoja

Kerli.Leppoja@elering.ee 

DiSc koolitus

Erinevate valdkondade juhid

8

49

2017

Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Margit Kool

+372 5303 9037

margit@peak.ee  

DiSC koolitus

Alustavad ettevõtjad

4

50

2017

Pärnu Raeküla kool

Liilia Oberg

+372 525 7003

direktor@raekyla.parnu.ee 

Meeskonnatöö koolitus "Kooli maine - loomine, hoidmine ja arendamine"

 

Kõik kooli õpetajad, juhtkond

8

51

2017

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Andes Laanemets

+372 503 6126

andres@sytevaka.ee 

DiSC koolitus

Kooli kõik töötajad

8

52

2017

Tallinna Arte Gümnaasium

Sirje Ebral

+372 5303 4495

Sirje.Ebral@arte.edu.ee 

Meeskonnatöö koolitus

Kõik kooli õpetajad ja juhtkond

8

53

2017

Riigi Kinnisvara AS

Marjut Engelbrecht

+372 506 2612

marjut.engelbrecht@rkas.ee 

DiSC ja juhtimine

Osakondade juhid

8

54

2017

Palmako AS

Külli Kask

+372 516 0914

kylli.kask@palmako.ee 

Suhtlemisoskuste koolitus

Meistrid, üksuste ja osakondade juhid

8

55

2017

Rakvere Ametikool

Kristi Parm

+372 5621 1944

kristi.parm@rak.ee 

Praktiline ajajuhtimine

Kooli õpetajad ja juhtkond

8

56

2018

Premier Restaurants Eesti AS

Anti Sepri

+372 5919 0157

anti.sepri@ee.mcd.com 

Grupiprotsessid ja nende juhtimine

 

Restoranide juhatajad

8

57

2018

Premier Restaurants Eesti AS

Anti Sepri

+372 5919 0157

anti.sepri@ee.mcd.com 

Kuidas tööalaseid suhteid juhtida – konfliktide ennetamine, lahendamine ja vahendamine, videotagasisidega suhtlemistreening

 

Restoranide juhatajate asetäitjad

16

58

2018

Pärnu Ühisgümnaasium

Mart Kuukmann

+372 5662 5395

martk@yhis.parnu.ee 

DiSC koolitus

Kooli õpetajad ja juhtkond

8

59

2018

Paletti AS

Merle Peters

+372 5097 463

merle@paletti.ee 

Ajajuhtimine

Meeskond

8

60

2018

Audru Kool

Peep Eenraid

peep.eenraid@audru.edu.ee 

DiSC koolitus

Kooli õpetajad ja juhtkond

8

61

2018

VABAMU, Okupatisoonide ja vabaduse muuseum

Merilin Piipuu

+372 56 48 1413  

DiSC koolitus

Meeskond

8

62

2018

Maakondlikud Arenduskeskused

Silja Talviste

+372 5330 8130

silja.talviste@arenduskeskused.ee 

DiSC koolitus

Maakondlike arenduskeskuste võrgustiku mentorid

8

63

2018

Äripäev AS

Erika Truuverk

+372 528 7060

DiSC koolitus

Müügijuhid

8

64

2018

Kaitseministeerium

Kadri Taal

kadri.taal@kaitseministeerium.ee 

DiSC koolitus

Juhtkond

8

65

2018

Premier Restaurants Eesti AS

Anti Sepri

+372 5919 0157

anti.sepri@ee.mcd.com 

Kuidas tööalaseid suhteid juhtida – konfliktide ennetamine, lahendamine ja vahendamine, videotagasisidega suhtlemistreening

 

Juhtkond

16

66

2018

SoftSystems OÜ

Kalvi Tering

+372 511 0508

kalvi.tering@softsystems.ee 

Aja- ja stressijuhtimise koolitus

Meeskond

8

67

2018

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Heili Naat

+372 5217 529

heili.naat@eas.ee 

Outplacement

Personaliosakond

6,5

68

2018

Eesti Killustik

Andres Lõhmus

+372 5016 690

andres@levalex.ee 

Meeskonnakoolitus

Meeskond

8

69

2019

Bureau Veritas Estonia OÜ

Andro Kivistik

+372 510 7711

andro.kivistik@ee.bureauveritas.com 

Ajajuhtimine

Meeskond

3

70

2019

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuldar Kiho

617 1157

kuldar.kiho@regionaalhaigla.ee 

Enesekehtestamine

Erinevate osakondade juhid

16

71

2019

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Liina Raal

+372 5331 8409

liina.raal@kliinikum.ee 

Arenguvestlused

Osakonnajuhatajad

8