Koolituskalender

Kuidas alluva käitumist mõistes juhina edukam olla?- DiSC mudeli põhjal

15. oktoober 2015

-

15. oktoober 2015

Koolituse toimumise aeg ja koht: 15. oktoober 2015,  Tallinn

Koolituse hind: Koolituse hind varajastele (enne 01.10.2015) registreerujatele 249 eurot, hilistele 279 eurot (lisandub käibemaks 20%).

Hind sisaldab personaalset DiSC testi ja tulemuste raportit, koolitusmaterjale, kohvipause. Koolituse lõpetanud saavad tunnistuse.

Grupi suurus kuni 10 osalejat.

Sihtgrupp:  keskastme – ja tippjuhid, kes soovivad oma alluvate käitumist mõistes oma töös efektiivsemad ja tulemuslikumad olla. 

Koolituse eesmärgiks on saada enam teadmisi erinevate inimese käitumise, mõtlemise ja emotsioonide kohta ning selle põhjal õppida paremini mõistma iseenda ja alluvate käitumist ning valima nende  juhtimiseks tulemusliku  käitumisviisi.

Koolituse tulemusel:
  • suureneb osalejate eneseteadlikkus
  • mõistavad iseenda käitumisviise ning seda, kuidas nende käitumine mõjutab juhtimisprotsessi
  • koolitusel omandatud teadmised aitavad mõista, respekteerida ja väärtustada individuaalseid erinevusi ning arendada erinevaid suhtlemisstrateegiaid koostöö parandamiseks oma meeskonnas
  • juhid mõistavad erinevate inimeste motivaatoreid ning oskavad seeläbi oma töötajaid paremini motiveerida
  • koolitusel osalejad õpivad kasutama praktilist abivahendit -  juhtimistegevuse planeerijat. See õpetab läbi alluva käitumise jälgimise koostama tema profiili ning annab soovitusi  efektiivse juhtimisstiili valikuks
  • meeskonna analüüs õpetab meeskonnasuhteid analüüsima ja seeläbi teadlikumalt tööülesandeid jagama.

Kokkuvõtvalt oskab juht peale koolitusel osalemist teadlikult valida sobiva käitumisstiili vastavalt alluvale ning seeläbi luua meeskonnas paremat koostöö õhkkonda. Suureneb teadlikkus uute töötajate värbamiseks – oskus analüüsida kandideerija käitumist ning seeläbi otsustada tema sobivust nii ametikohale kui meeskonda.

DiSC tutvustav video:


Rohkem infot DiSC käitumisprofiili kohta leiad SIIT.

PS! Kui ühest ettevõttest on tulemas rohkem kui kaks inimest, küsi personaalset pakkumist! 

Koolitaja: DiSC konsultant ja riikliku kutsega suhtlemistreener Sirje Tammiste

 Tagasi