Koolituskalender

Kuidas kliendi käitumist mõistes müügitöös edu saavutada? - DiSC mudeli põhjal

22. oktoober 2015

-

22. oktoober 2015

Koolituse toimumise aeg ja koht: 22.10.2015 Tallinn.

Koolituse hind: Koolituse hind varajastele (enne 08.10.2015) registreerujatele 239 eurot, hilistele 259 eurot (lisandub käibemaks).

Hind sisaldab personaalset DiSC testi ja tulemuste raportit, koolitusmaterjale, kohvipause. Koolituse lõpetanud saavad tunnistuse.

Grupi suurus kuni 10 osalejat.

Sihtgrupp: müügiorganisatsioonide töötajad, müügiesindajad, müügijuhid jt. inimesed, kes soovivad oma müügikäitumist teadlikult juhtida ning saavutada oma töös paremad tulemused valides kliendile sobiva käitumisstiili.

Koolituse eesmärgiks on saada enam teadmisi erinevate inimese käitumise, mõtlemise ja emotsioonide kohta ning selle põhjal õppida paremini mõistma iseenda ja klientide käitumist ning valima edukaks müügitööks sobiliku käitumisviisi.

Koolituse tulemusel osalejad:
  • mõistavad iseenda käitumisviise ning seda, kuidas nende käitumine mõjutab müügiprotsessi;
  • koolitusel omandatud teadmised aitavad mõista, respekteerida ja väärtustada individuaalseid erinevusi ning arendada erinevaid suhtlemisstrateegiaid koostöö parandamiseks nii koostööpartnerite/klientide kui ka meeskonnakaaslastega;
  • koolitusel osalejad õpivad kasutama praktilist abivahendit -  müügitegevuse planeerijat. See õpetab läbi kliendi käitumise jälgimise koostama tema profiili, analüüsima koostööd toetavaid ja probleemseid valdkondi ning annab soovitusi müügiks efektiivse suhtlemisstiili valikuks;
  • suureneb osalejate eneseteadlikkus.

Kokkuvõtvalt oskab müügiinimene peale koolitusel osalemist teadlikult valida sobiva käitumisstiili vastavalt kliendile ning seeläbi saavutada müügis paremaid tulemusi.

DiSC tutvustav video:


Rohkem infot DiSC käitumisprofiili kohta saad lugeda SIIT.

PS! Kui ühest ettevõttest on tulemas rohkem kui kaks inimest, küsi personaalset pakkumist!

Koolitaja: DiSC konsultant ja suhtlemistreener Kadi Kuuskmann.


Tagasi