Tööotsijale

Kinnisvaramaakler

LVM Kinnisvara on kiirelt arenev ettevõte, kelle eesmärgiks on olla turul number üks. Ettevõtte kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Ettevõte on edukalt tegutsenud 22 aastat. Meeskonnas töötab täna 36 inimest, kes armastavad oma tööd ning on 100% pühendunud tööle LVM Kinnisvaras. 

Ootame oma meeskonnaga liituma

MAAKLERIT,

kelle peamisteks tööülesanneteks on suhete loomine ja hoidmine kinnisvara osta ja müüa soovivate klientidega ning kinnisvara vahendusega seotud tegevused Tallinna piirkonnas.

Meile sobib koostöö sihikindla ja ambitsioonika ning hea suhtlemisoskusega inimesega, kellel on hea pingetaluvus, kõrge saavutusvajadus ning soov teha meeskonnatööd. Otsime inimest, kes soovib ennast siduda kinnisvara valdkonnaga ja tema ambitsiooniks on saada oma ala parimaks asjatundjaks.

Heal kandidaadil on
- erialane kutseharidus ja/või rakenduslik kõrgharidus
- eelnev müügitöö kogemus
- väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
- elementaarsed arvutioskused
- B-kategooria juhiload, võimalus kasutada oma isiklikku sõiduautot

Ettevõte pakub tööks vajalikku ja väga põhjalikku väljaõpet müügitööst kuni seadusandluseni. Paindlikku tööaega, toetavat ja sõbralikku meeskonda, ühisüritusi, väärilist tasu saavutuste eest.

Kandideeri läbi  cv.tammistepersonal.ee  kuni 17. veebruarini 2015. a. Lisainfo Merle Rebane, tel  511 3804. Tagame Sinu andmete konfidentsiaalsuse.