Tööpakkumised

FINANTSJUHI ASSISTENT

Pomarfin OÜ on Pomarfin OY tütarettevõte, mis on asutatud 1960. aastal Pomarkkus, Soomes. Pakume Pärnus tööd enam kui 100 inimesele ja oleme rahvusvahelistele turgudele tootnud üle 20 aasta brandide Pomar®, Pomarfin® and Pomar Orto® jalanõusid. Meie kontorid asuvad ka Pomarkkus, Helsingis ja Stockholmis.  

Kodulehekülg www.pomar.fi.

Pomarfin ootab oma rahvusvahelisse meeskonda

FINANTSJUHI ASSISTENTI,

kes toetab ettevõtte finantsjuhti tema igapäevastes tegevustes. 

Assistendina tegeled ettevõtte arvehaldusega, kreditoorsete ja debitoorsete võlgnevuste haldamisega, kasumlikkuse arvestamisega ja teiste jooksvate raamatupidamise valdkonna tegevustega.  

Uus meeskonnaliige vastutab ka toormaterjali lao haldamise eest – ta teab, millised varud on tootmiseks laos olemas ning annab materjalivarude osas sisendi nii ostuosakonnale kui ka tootmisjuhile.  

Finantsaruanded koostab ettevõtteväline teenusepakkuja.  

Sa võid olla oma karjääri alguses, aga et edukalt kõigi tööülesannetega toime tulla, pead olema süsteemne, täpne ja kohusetundlik. Eeldame sinult finantsalast haridust ning töökogemust sarnases valdkonnas. Samuti on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus. Vene või soome keele oskus tuleb Sinu töös kindlasti kasuks.  

Oluline, et tunned ennast mugavalt MS Office rakendustega töötamisel. Ettevõttes on kasutusel majandustarkvara Directo ning DAFO ERP’i jaoks – kui oled ka nendega kokku puutunud, siis seda parem. 

Pakume sulle

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes.
  • võimalust anda panus rahvusvahelise tootmisettevõtte arengusse, kes toodab ja turustab jalanõusid klientidele üle maailma.

Töökoht asub Pärnus.  

Kandideeri portaalide cv.tammistepersonal.ee, CV Keskus või CV-Online kaudu kuni 25. september, 2017.  

Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse! 

Lisainfo personaliotsingu projektijuht Kadi Kuuskmannilt, telefonil +372 525 0970 või kadi@tammistepersonal.ee.