Tööpakkumised

VUUKIDE HERMETISEERIJA

Suves Vuuk OÜ on 2006. aastal asutatud Pärnu ehitusettevõte, mis tegeleb ehitiste erinevate liidete hermetiseerimisega, kasutades selleks erinevaid elastseid masse. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele „vettpidavaid“ lahendusi ja kompromissitut kvaliteeti.

Ettevõtte kodulehekülg on www.suvesvuuk.ee

Otsime nende tublisse meeskonda
VUUKIDE HERMETISEERIJAT

Oled sobiv kandidaat, kui:
- Sa oled kiire õppimisvõimega, hea tehnilise taiplikkusega ja soovid teha praktilise iseloomuga tööd
- Sulle sobib iseseisev töö ja oled valmis teenima vastavalt töö tulemustele - tegemist on tulemustasuga ja iga töötaja teenib vastavalt tehtud tööle
- Sul on enda tööle kõrged kvaliteedinõuded ning Sind saab usaldada

Kasuks tuleb ehitusalane haridus ja eelnev sarnane töökogemus (hermetiseerimine), inglise ja vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Oluline, et oled valmis töötama nädala sees tööpäevadel üle Eesti ja vajadusel viibima ka väliskomandeeringutes. Enamus klientide objekte asuvad Harjumaal ning ettevõtte töötajad elavad tööpäevadel ettevõttele kuuluvas korteris Tallinnas. 

Ettevõte pakub heale töömehele pikaajalist töösuhet, mõistvat meeskonda, kaasaegseid töövahendeid ja väljaõpet tööle asumisel. Arvestama peab esimesel kuul õpipoisi palgatasemega.

Kandideerimiseks ootame põhjalikku CVd hiljemalt 04.02.2016. Lisa kindlasti CVle ka soovitajad. Kandideeri läbi cv.tammistepersonal.ee või läbi CV Keskuse või CV- Online.

Lisainfo projektijuht Kadi Kuuskmannilt telefonil 525 0970 või kadi@tammistepersonal.ee