Tööotsijale

Tootmisjuht

Sindi Lanka AS on asutatud 1994. a. Soome firma Hämeen Lanka OY tütarfirmana ja kuulub Taani firma Danspin A/S gruppi. Danspin A/S on lõngatööstusettevõte, mis omab tütarfirmasid Eestis ja Leedus. Ettevõtte käive on 4 miljonit eurot. Ettevõtte Sindi tootmishoones toimub villa ja lõnga värvimine, Leedu tehases ketramine. Toormaterjaliks kasutatakse parimaid Uus-Meremaa ja Suurbritannia villasid ning villa ja sünteetiliste kiudude segusid. Toodang eksporditakse Lääne-Euroopa vaibatootjatele.

Ettevõtte kodulehekülg www.danspin.com 

Otsime seoses tootmismahu kiire kasvuga ettevõtte meeskonda inimest, kellest peale sisseelamisperioodi (kuni 1 a) saab

TOOTMISJUHT

Tootmisjuhina vastutad Sa kogu tootmisprotsessi toimimise eest  - suhtled koostööpartneritega tootmisplaanide täpsustamiseks ja tootmiseks vajaliku ülevaate loomiseks,  koostad tööplaanid, suhtled igapäevaselt tootmistöölistega ja omad täielikku ülevaadet kogu tootmisest. Igapäevaselt teed tihedat koostööd ka hooldusjuhiga ning tegeled uute seadmete paigaldamise korraldamisega.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:
- tehniline keskeri- või kõrgharidus
- juhtimise kogemus tootmises (vahetuse vanem, meister, tootmisjuht vms.)
- inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- hea arvutikasutamise oskus (eelkõige Exceli kasutamise kogemus ning oskus).

Tootmisjuhina on oluline, et Sinu väärtuseks on lugupidav suhtumine nii oma alluvatesse kui ka teistesse kolleegidesse, soovid teha meeskonnatööd, oled avatud ja positiivne suhtleja ning tegutsemises paindliku mõtteviisiga ja heatahtlik.

Ettevõte pakub võimalust panustada eduka ettevõtte arengusse, toetavat ja meeldivat meeskonda ning kaasaegset töökeskkonda.

Kandideeri cv.tammistepersonal.ee kuni 18. jaanuarini  2015. a., lisades CV-le ka motivatsioonikiri.
Lisainfo projektijuht Kadi Kuuskmannilt telefoni 525 0970.