Värbamisassistent

LIITU MEIEGA!

KES ME OLEME JA MIKS MEIL ON KOOS NII TORE OLLA?

20+ aastat värbamis-, koolitus- ja arendusturul on meile andnud hindamatud teadmised ning kogemuse, kuidas olla toeks ühe ettevõtte arenguteel. Igav meie töös ei ole, sest erinevate ettevõtetega koostööd tehes on meie päevadesse sisse kirjutatud enda pidev uute teemadega kurssi viimine. Meie edulugude aluseks on avatud suhtlusega ja üksteist toetav ning kogemusi jagav tiim. Me ei unusta ka enda pidevat arendamist, võitude tähistamist, koos uute elamuste nautimist ning head huumorit. Kontorid on meil nii suvepealinnas Pärnus kui ka Tallinnas ning soovi korral töötame kodukontoris. Muuseas, meie uues Tallinna kontoris on silmade puhkepausiks järvevaade.

MIS SIND VÄRBAMISASSISTENDI TÖÖS EES OOTAB?
Värbamisassistendina saad igakülgselt toetada meie värbamispartnereid, et nii klientide kui kandidaatide kogemus meiega koostööst oleks suurepärane.

Oma igapäevases töös:

  • toetad värbamispartnereid sihtotsingu läbiviimisel;
  • suhtled kandidaatidega, lepid nendega kohtumisi kokku ning jagad tagasisidet;
  • haldad Tammiste Talendipanka ja tööhaldustarkvara Scoro, et vajalik info oleks hästi hoitud ning kõigile osapooltele kättesaadav;
  • aitad värbamispartnereid värbamisprojektide ettevalmistamisel (pakkumised, lepingud, reklaampindade broneerimine, kuulutuste kujundamine, reklaamide edastamine, jne.).

Ja kui siis on veel tunne, et tahaks kuidagi ekstra ettevõtte arengusse panustada, siis oled oodatud oma mõtetega GDPRi, turunduse, kodulehe, andmebaasi või muudele arendustegevuste aruteludele.

Tänapäeval on värbamine nagu segu detektiivi, psühholoogi, turundaja ja müügiinimese tööst. Oled leidnud meie juures oma „elu kutse“, kui naudid süsteemsust ja enda pidevat arendamist, märkad detaile, teiste aitamine teeb sind rõõmsaks ning oskad ise enda tööpäeva planeerida ja ettevõtte edu toetavaid tegevusi sinna lisada. Meie juures on initsiatiivikus, leidlikkus ja uudishimu alati väärtustatud. Kui sa naudid lisaks veel suhtlemist ja kirjutamist nii eesti kui inglise keeles, siis ongi tööõnn garanteeritud. 😊

MIS HAKKAB JUHTUMA, KUI SA MEIEGA LIITUD?
Võtame sind avasüli vastu ja pakume põhjalikku väljaõpet ning igakülgset toetust, et saaksime võimalikult kiiresti heast koostööst rõõmu tunda. Esimesele koos veedetud aastale tagasi vaadates märkad, et oled enda oskused ja teadmised värbamisvaldkonnast ning Eesti majanduses toimuvast viinud järgmisele tasemele. Lisaks oled saanud endale väärtusliku „tööpere“, kellega koos seljatada väljakutseid ning tähistada õnnestumisi.

Kui tundsid ennast ära, siis kandideeri kuni 29.01.2023 ja kirjuta meile, millised sinu senised tööalased kogemused ning õpitud teadmised aitavad sul värbamisassistendi töös väärtust luua ja lisa ka oma CV.  

Lisainfo

Ingrid Valgma

värbamispartner
ingrid@tammistepersonal.ee
+372 5647 4777

Monika Lehtmets

värbamisassistent
monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38 Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).