Marlén Vilbaste

Marléni rolliks on juhtida värbamisprojekte alates päringust kuni valitud kandidaadi meeskonnaga liitumiseni, toetades nii ettevõtteid ja organisatsioone kui ka kandidaate teadliku valiku tegemisel.

“Usun, et minu eelmistel töökohtadel saavutatud meeskonnatöö- ja juhtimiskogemus aitab mul inimesi paremini mõista ning näha ka nende sõnade taha. Seeläbi saan aidata ettevõtetel ja kandidaatidel leida just nende väärtuste ja vajadustega ühtivad uued kolleegid või väljakutsed.”

Varasemalt on Marlén tegutsenud müügivaldkonnas, meelelahutusmaailmas kui ka jaemüügisektoris, olles väikese meeskonna juhiks. Kõrghariduse on ta omandanud Tallinna Ülikoolis, kus lõpetas bakalaureuseõppe haldus- ja ärikorralduse erialal. Lisaks on ta enda teadmisi täiendanud personalitöö ning värbamisalastel koolitustel. 

Marlén alustas Tammiste Personalibüroos 2021. aasta aprilli algul värbamisassistendina. Tehes erinevate konkursside raames tihedalt koostööd värbamispartneritega, märkas Marlén, millise pühendumisega kolleegid enda tööd teevad. See inspireeris teda liikuma karjääriredelil sammukese edasi ning ka Tammiste naiskond nägi temas potentsiaali projektijuhi rolli täitmiseks. Alates 2022. aasta maist töötab Marlén ettevõttes värbamispartnerina.

Marlén on loonud õnnestuva töösuhte:

  • Maves OÜ – geoloog
  • AS Eesti OTIS – vanemraamatupidaja; liftide paigalduse töödejuhataja
  • Deck Marine Systems OÜ – Concept Design and Calculations Engineer
  • eu-LISA – Senior Administrative Assistant; Administrative Assistant
  • Click&Grow – Chief Revenue Officer
  • Lantmännen Unibake Estonia AS – tootmisjuht; kvaliteedijuht; noorem-projektijuht; laojuht; töökeskkonnaspetsialist


Kolleegid Marlénist:

Marléni assistendi ametikohale tööleasumisel oli meile kohe selge – see on tema jaoks vaid ajutine töö. Tal oli võimeid ja südikust palju suurema vastutusega tööks. Nii läkski – aasta pärast pakkusime talle värbamispartneri rolli. Tema kiire õppimisvõime, süsteemsus ja järjepidevus teevad temast suurepärase projektijuhi. 

Marlén teeb oma tööd väga suure pühendumisega. Kliendid on seda märganud ja väärtustavad Marléni väga kõrgelt. Lühikese ajaga on tal juba oma püsikliendid. 

Marlén on väga mõnus, soe ja laheda huumoriga kolleeg, kellega koostööd me kõik väga naudime.  

Marléni läbitud koolitused ja litsentsid: 

Marlen Vilbaste - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching