fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Meie kogemus

Laadin juurde
Eesti tööelu mõjutavad juba täna ja tulevikus veelgi enam tööealise elanikkonna vähenemine ning vananemine. Hübriid- ja kaugtöö on tulnud, et jääda. Ent ei ole vahet, kas kohtumine toimub virtuaalselt või füüsiliselt, oluline on see, et inimene teab, et tema jaoks ollakse olemas. Tammiste Koolitused võtavad kliendi jaoks aega ning süvenevad, tänu millele tekivad organisatsioonis suhted ja kultuur, mis näitavad, et olete oma inimeste jaoks olemas.
koolitus, värbamine, personaliotsing
Mailis Neppo
Haridus- ja Teadusministeerium personalipoliitika osakonna juhataja
Meie koolitusele seatud eesmärk oli meeskonnas üksteist paremini tundma õppida ja selleläbi edendada koostööd. DiSC koolitus andis selleks suurepärase võimaluse. Saime teada, kui väärtuslik on omada meeskonnas erineva profiiliga inimesi, kuidas üksteist paremini mõista ning miks ja kuidas kohandada oma käitumist vastavalt kolleegi profiilile. Koolitaja Kadi oli hästi avatud ja professionaalne ning oskas hästi osalejaid kaasata.
koolitus, värbamine
Piret Kask
Circle K Eesti AS personalidirektor / juhatuse liige
Et koolis olulised muudatused ellu viia, vajasime paremaid meeskonnatööoskusi. Sirje Tammiste süvenes meie kooli kui organisatsiooni sise elusse. Koostöö tulemusena valmis just meie kooli jaoks sobivaim koolituskava. Koolitusel juhtis Sirje meid rahulikult, turvaliselt ja kindlalt koostöise koolikultuuri suunas. Loodame Tammiste Personalibüroost endale pikaaegset arengupartnerit.
Pille Kuri pilt - Tammiste värbamine & koolitus
Külli Kuri
Tallinna Laagna Gümnaasiumi arendusjuht
Ettevõtte väärtused annavad meie tegudele ühise aluspõhja, suuna, nad mõjutavad meie otsuseid ja seda, kuidas me midagi teeme. Seega on väga oluline, et me mõistame ettevõttes väärtuste sisu ühtemoodi. Mõistsime, et ühtse arusaama tekkimiseks vajame me välist abi. Koolituse eesmärgiks oli aidata juhtidel sõnastada oma väärtused ja leida, kas on ühisosa kontserni poolt tulnud väärtustega. Tulemuseks motiveeritud ning väärtustest lähtuvad juhid, kes oskavad seda sõnumit viia oma meeskondadeni tänu sisukale ning erinevaid tegevusi täis koolitusele.
Karin ruus - Tammiste värbamine & koolitus
Karin Ruus
Hanza Mechanics Tartu koolitus-ja värbamisjuht
Oleme koostöös teinud mitmeid mentorioskuste koolitusprogramme Välisministeeriumi juhtidele. Tammiste koolitajad on väga head inimeste tundjad, kes tajuvad väga kiiresti auditooriumi olemust. Kontakt on olnud alati väga hea nii stiililt kui vormilt. Iga koolitusprogramm lõppes osalejate jaoks eufooriliselt, sooviti kohe ka jätkukoolitusi. Koolitusprogramm on äärmiselt kasulik ja praktiline ning palju laiemalt kasutamiseks kui vaid meie asutuse mentorlusprogrammi raames.
klairika - Tammiste värbamine & koolitus
Klairika Linaste
Välisministeeriumi peaspetsialist (personaliarendus ja koolitused)
Meie ootus arenguvestluste koolitusele oli kinnituse saamine, kas oleme teinud asju õigesti. Praktiliste harjutuste tegemine ning erinevate situatsioonide läbimängimine andis selge sisendi ning oskuslikult seoti ära teooria päriselu praktikaga. Intensiivne ning interaktiivne koolitus pakkus teadmiste paremat kinnistamist ning tiimitöö kahe koolitaja vahel oli super. Saime aru vestluse tegelikust mõttest ja kasust, mida saame oma tiimidele koostöövestluse järel pakkuda.
värbamine, koolitus, personaliotsing, tammiste
Kadri Kasendi
Kaitseväe koolitusjuht
DiSC-koolitus koos videotagasisidega suhtlustreeninguga „Keeruliste vestluste juhtimine“ on üks komplekssemaid ja loogilisemaid koolitusi, millel olen osalenud. Nende koosmõjul saadud teadmised kinnistuvad tõhusalt, kuna DiSC mudeli põhjal analüüsitud ja esitatud informatsioon on väga personaalne. Suhtlemistreeningul kogetu võimaldas läbi elada erinevaid keerulisi vestlusi, mis jällegi kinnistasid saadud teadmisi uuteks suhtlemisoskusteks. Videotreeningutel meeldis tõelise treeningu tunne – koolitajad toetasid ja aitasid videoharjutuste ajal mõjusamalt suhelda. Videoharjutuste järgne ühine arutelu oli inspireeriv – see oli hea võimalus teine teiselt õppida.
Lia Rohula
Balti Trafo müügijuht
DiSC koolitus ja suhtlemistreening on hea meeskonna töö aluseks. Teades vestluspartneri käitumisviise, saad neid arvestada ja olla tulemuslikum. Suhtlemistreening õpetas lugupidamist inimeste erinevuste suhtes.
Tanel Suurpere
Balti Trafo müügiassistent
Sain koolitusel vastuse, miks osade inimestega on mul lihtsam suhelda ja sain teadmise, kuidas ka need keerulisemad suhtlemised efektiivsemaks muuta. Mõistsin, kui oluline on asjad kohe selgeks rääkida ja siis on võimalik konfliktini üldse mitte jõuda. Meeldisid ülesanded, mida paarilisega peale teema käsitlust kohe praktiseerida sain.
Margit Perner
Balti Trafo tootmisosakonnajuht
Pärast koolitust mõistan paremini, miks olukorrad lõppevad või lahenevad nii, nagu nad on lõppenud ja lahenenud. Oskan nüüd ise aru saada, mida ma tunnen, miks ma tunnen ja kus ma hetkel oma tunnetega olen; kas peaksin kohe tegutsema ja mis suunas. Mul on väga hea meel, et mul oli võimalus sellel koolitusel osaleda. Kahtlemata üks parimaid kus olen osalenud.
Moonika Sillandi
Balti Trafo tootmisosakonnajuht
Olen elu jooksul lõpetanud päris mitu kooli sh ka välismaal ja käinud erinevatel koolitustel, aga Teie koolitus oli tõsiselt hästi ülesehitatud, intensiivne ja huvitav. Tavaliselt on koolitused sellised slideshow-d, kus koolitatavad vaikselt rullivad telefone. Teie koolitusel sai kõik teoreetilise kohe praktikas läbi proovida. Edu teile ja jätkake samas vaimus, teete südamega õiget asja.
Triin Sohlu
Tori vallavalitsus
Grupiprotsessid oli minu jaoks täiesti uus teema, ehk suudan nüüd paremini neid protsesse mõista. Väärtuste teema oli see, mis mind väga kõnetas ja juba teengi väikest plaani meeskonnaliikmetega vestlustega läbiviimiseks, et nende väärtustega paremini ennast kurssi viia.
Arenguprogrammis osaleja
Siseministeerium
Meeskonnakoolituse päeva ülesehitus ja sisu tabas väga hästi märki. Sirje oli teinud väga hea teemade valiku, mis meie põhifookuseid hästi toetas. Materjalide näol on veel jätkulugemist ja mõtlemiseks ka edaspidiseks. Hästi oli kombineeritud ka formaadi mõttes - oli nii teooriat, arutelusid kui ka praktilisi harjutusi. Hiljem muljetades tõdesid kõik, et see oli väga vajalik koolitus ja väga väärtuslik päev, kus koolituse kõrval oli väga positiivne ühes ruumis koos olla, tulla argitoimetustest välja, arutada väärtusi, avada ennast, mõelda üheskoos, õppida, areneda ja kuulata teineteist. Aitäh, et meile sellise päeva sisustasite ja läbi viisite!
värbamine, koolitus, personaliotsing
Triin Tomingas
Rahandusministeeriumi välisvahendite talituse juhataja
Mulle kui alustavale juhile oli arenguprogramm turvaliseks sissejuhatuseks ja väga praktiliseks toeks tööks oma inimestega. Programmi ülesehitus ja sisu on olnud parajalt tõhusad. Koolitusel saadud teadmisi oli koheselt võimalik kasutada ja igapäevatöö lausa nõudis rakendamist.
DiSC koolitus andis uue vaate oma inimestega suhtlemisel, nende käitumisviisidega ja vajadustega arvestamisel. Enesekehtestamiskoolitus ja mina-keeles sõnumite edastamine toimib ja on andnud julguse tegeleda nn ebakõladega. Oluline on meeskonnatunde tekitamine, hoidmine, töötajate vajaduste märkamine. Aastavestluste käigus jõudsin arusaamiseni, et töötajad vajavad 1:1 suhtlemist sagedamini kui kord aastas. Juhi töö on järjepidev protsess.
Koolitajatena olete andnud mulle eeskuju tähelepanu ja kohalolu meeldiva kogemusena, mida soovin jagada ka oma meeskonnale. Olen hakanud võtma aega endale, et olla teadlik iseendast ja olla kohal oma meeskonna liikmete jaoks, märgata oma töötajaid, nende väärtusi, vajadusi. Saime omavahel rohkem tuttavaks. Tajun, et on tekkinud omamoodi „meie“ tunne, teineteise toetamine ja kaasaelamine ning heas mõttes üksteise nügimine arengu suunas. Kodutöö moodulite vahel kinnistas saadud teadmisi ja ühtlasi oli tore üksteisega kogemusi jagada.
koolitus, värbamine, Tammiste
Jaanika Sass
Regionaalhaigla kutsehaiguste ja töötervishoiu keskuse juhataja-ülemarst
Päev oli täis põnevaid arutelusid, näiteid elust-enesest ja nõuandeid, mida iga DiSCi tüübi puhul silmas pidada. Jäid meelde Kadi sissejuhatavad sõnad, kui ta ütles, et meie meeskond kujundabki selle päeva, tema ainult suunab ja vajadusel sekkub. See kõik vastaski tõele - meie saime meeskonnas tunduvalt lähedasemaks ning tekkis palju parem arusaam kõikide kolleegide vajadustest ja ootustest, millega edaspidi saame arvestada. Kui enne koolitust võis mõni kolleeg tunda end pisut ärevalt, siis Kadi soe vastuvõtt ja mõnus õhkkond hajutasid selle kahtluse kohe.
Grete
Swedbank AS

20+ edukat aastat

Tammiste Personalibüroo on asutatud 2001. aastal.

2000+ edukat värbamist

Oleme värbamispartneriks sadadele Eesti kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele.

5000+ koolitusel osalejat

Meie koolitused on kohandatud alati ettevõtte eesmärke silmas pidades.

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.