fbpx

Meie kogemus

Laadin juurde
Eesti tööelu mõjutavad juba täna ja tulevikus veelgi enam tööealise elanikkonna vähenemine ning vananemine. Hübriid- ja kaugtöö on tulnud, et jääda. Ent ei ole vahet, kas kohtumine toimub virtuaalselt või füüsiliselt, oluline on see, et inimene teab, et tema jaoks ollakse olemas. Tammiste Koolitused võtavad kliendi jaoks aega ning süvenevad, tänu millele tekivad organisatsioonis suhted ja kultuur, mis näitavad, et olete oma inimeste jaoks olemas.
Mailis neppo - Tammiste värbamine & koolitus
Mailis Neppo
Haridus- ja Teadusministeerium personalipoliitika osakonna juhataja
Meie koolitusele seatud eesmärk oli meeskonnas üksteist paremini tundma õppida ja selleläbi edendada koostööd. DiSC koolitus andis selleks suurepärase võimaluse. Saime teada, kui väärtuslik on omada meeskonnas erineva profiiliga inimesi, kuidas üksteist paremini mõista ning miks ja kuidas kohandada oma käitumist vastavalt kolleegi profiilile. Koolitaja Kadi oli hästi avatud ja professionaalne ning oskas hästi osalejaid kaasata.
Piret kask - Tammiste värbamine & koolitus
Piret Kask
Circle K Eesti AS personalidirektor / juhatuse liige
Et koolis olulised muudatused ellu viia, vajasime paremaid meeskonnatööoskusi. Sirje Tammiste süvenes meie kooli kui organisatsiooni sise elusse. Koostöö tulemusena valmis just meie kooli jaoks sobivaim koolituskava. Koolitusel juhtis Sirje meid rahulikult, turvaliselt ja kindlalt koostöise koolikultuuri suunas. Loodame Tammiste Personalibüroost endale pikaaegset arengupartnerit.
Pille Kuri pilt - Tammiste värbamine & koolitus
Külli Kuri
Tallinna Laagna Gümnaasiumi arendusjuht
Ettevõtte väärtused annavad meie tegudele ühise aluspõhja, suuna, nad mõjutavad meie otsuseid ja seda, kuidas me midagi teeme. Seega on väga oluline, et me mõistame ettevõttes väärtuste sisu ühtemoodi. Mõistsime, et ühtse arusaama tekkimiseks vajame me välist abi. Koolituse eesmärgiks oli aidata juhtidel sõnastada oma väärtused ja leida, kas on ühisosa kontserni poolt tulnud väärtustega. Tulemuseks motiveeritud ning väärtustest lähtuvad juhid, kes oskavad seda sõnumit viia oma meeskondadeni tänu sisukale ning erinevaid tegevusi täis koolitusele.
Karin ruus - Tammiste värbamine & koolitus
Karin Ruus
Hanza Mechanics Tartu koolitus-ja värbamisjuht
Oleme koostöös teinud mitmeid mentorioskuste koolitusprogramme Välisministeeriumi juhtidele. Tammiste koolitajad on väga head inimeste tundjad, kes tajuvad väga kiiresti auditooriumi olemust. Kontakt on olnud alati väga hea nii stiililt kui vormilt. Iga koolitusprogramm lõppes osalejate jaoks eufooriliselt, sooviti kohe ka jätkukoolitusi. Koolitusprogramm on äärmiselt kasulik ja praktiline ning palju laiemalt kasutamiseks kui vaid meie asutuse mentorlusprogrammi raames.
klairika - Tammiste värbamine & koolitus
Klairika Linaste
Välisministeeriumi peaspetsialist (personaliarendus ja koolitused)

20+ edukat aastat

Tammiste Personalibüroo on asutatud 2001. aastal.

2000+ edukat värbamist

Oleme värbamispartneriks sadadele Eesti kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele.

5000+ koolitusel osalejat

Meie koolitused on kohandatud alati ettevõtte eesmärke silmas pidades.

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.