fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Blogi

Tammiste Personalibüroo blogis jagame personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Praktilisi nõuandeid jagavad nii meie värbamispartnerid kui ka -spetsialistid. Loe meie blogi postitusi!

värbamispartner, Tammiste Personalibüroo
värbamine

Värbamispartneri vastutusrikas roll

Värbamispartner on ettevõtte võtmeisik, kelle kompetents aitab ettevõttel sobivate kogemuste- ja isikuomadustega kandidaate leida. Lõppvaliku teeb juht nende kandidaatide seast, kelle värbaja on eelnevalt välja valinud.

Loe edasi »
tagasiside kui väljakutse
arenguvestlus

Tagasiside kui väljakutse

Kui tihti ja millest PEAB just oma töötajatega nelja silma all rääkima? Kas arenguvestlusi peab ikka tegema, räägin ju inimestega pidevalt? Kuidas keerulist vestlust pidada?

Loe edasi »
koolitus, Tammiste Personalibüroo
koolitus

Kuidas sünnib koolitus?

Vahel küsitakse ikka, kuidas meie koolitused sünnivad ning milline on ettevalmistus, et täita koolituspäevad osalejatele uusi teadmisi ja oskusi andva sisuga. Meie koolitajad Sirje ja Kadi avavad koolituste loomeprotsessi telgitaguseid.

Loe edasi »
Tammiste Personalibüroo - personaliotsing
värbamine

Mis on tööintervjuu eesmärk?

Jagame ühe kandidaadi tagasisidet, mis pani meid mõtisklema ja arutama tööintervjuu teemal laiemalt. Arutasime, mis on tööintervjuu ja kas see sõna on tänases kontekstis iganenud? Kas värbaja on kandidaadi hindaja või hoopis kaasteeline?

Loe edasi »
Sirje Tammiste_järelkasvu kasvatamine omaniku ja juhina_blogi
juhtimine

Järelkasvu kasvatamine omaniku ja juhina

Osanikering on laienenud ning meie uued juhid Kadi ja Ilona on oma mõtteid uutest rollidest juba jaganud.

Oleme aga kindlad, et oled huvitatud ka sellest, mida meie ettevõtte nime kandja ja tugisammas Sirje arvab sellest põnevast muutusest ning milline on tema roll meie tulevikus.

Loe edasi »
Tammiste blogi
meeskond

Kuidas õigeid inimesi oma meeskonda saada?

Selles ühes küsimuses on palju olulisi aspekte, millest igaühel oluline kaal. Koolitaja Sirje Tammiste jagab oma kogemusi, uskudes, et kõigele sellele mõeldes ja värbamist teadlikult läbi viies saad luua meeskonna, kellega koos edu saavutad.

Loe edasi »
Tammiste pildid Helen Kattai Photography 106 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Ettevõttes osanikuks kasvamine

Juunis teatasime meie ettevõtte osanikeringi laienemisest. Nüüd uurisime Tammiste tiimi värsketelt osanikelt, Kadilt ja Ilonalt uude rolli kasvamise teekonna kohta ning natuke piilusime ka tulevikku.

Loe edasi »
Outplacement
outplacement

Terviklik koondamisprotsess ehk outplacement

Mida suurema tähendusega on töö inimese jaoks, seda valusamalt elab ta töö kaotust üle. Töökoht võib olla osa inimese identiteedist ning töökaotusega kaasnevad sageli mitmesugused emotsioonid ja väljakutsed. Seda mitte vaid töö kaotanud inimesel, vaid kogu meeskonnal.

Loe edasi »
Värbamisspetsialist Monika
blogi

Tee rohkem, kui sinult oodatakse

Meil on taaskord põhjust tähistada, sest meie värbamisspetsialistil ja ettevõtte tugisambal Monikal on Tammiste tiimis täitunud 5 tööaastat. Pidulikku sündmust tähistame traditsiooniks saanud intervjuuga, kust saate lähemalt lugeda, mis Monika värbamismaailma tõi ning mis teda meie juures hoidnud on.

Loe edasi »
Ilona some - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Mulle meeldib suhelda inimestega, kes mind inspireerivad

Ilonal täitus Tammiste Personalibüroos 5 aastat. Selle piduliku sündmuse valguses istus ettevõtte asutaja Sirje Ilonaga laua taha, et vestelda tema kogemusest ning kasvamisest büroos kõrgelt hinnatud kolleegiks. Loe tema teekonnast, õppetundidest ning teda värbamismaailmas köitvast lähemalt.

Loe edasi »

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.