fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Blogi

Tammiste Personalibüroo blogis jagame personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Praktilisi nõuandeid jagavad nii meie värbamispartnerid kui ka -spetsialistid. Loe meie blogi postitusi!

Tammiste pildid Helen Kattai Photography 106 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Ettevõttes osanikuks kasvamine

Juunis teatasime meie ettevõtte osanikeringi laienemisest. Nüüd uurisime Tammiste tiimi värsketelt osanikelt, Kadilt ja Ilonalt uude rolli kasvamise teekonna kohta ning natuke piilusime ka tulevikku.

Loe edasi »
Värbamisspetsialist Monika
blogi

Tee rohkem, kui sinult oodatakse

Meil on taaskord põhjust tähistada, sest meie värbamisspetsialistil ja ettevõtte tugisambal Monikal on Tammiste tiimis täitunud 5 tööaastat. Pidulikku sündmust tähistame traditsiooniks saanud intervjuuga, kust saate lähemalt lugeda, mis Monika värbamismaailma tõi ning mis teda meie juures hoidnud on.

Loe edasi »
Ilona some - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Mulle meeldib suhelda inimestega, kes mind inspireerivad

Ilonal täitus Tammiste Personalibüroos 5 aastat. Selle piduliku sündmuse valguses istus ettevõtte asutaja Sirje Ilonaga laua taha, et vestelda tema kogemusest ning kasvamisest büroos kõrgelt hinnatud kolleegiks. Loe tema teekonnast, õppetundidest ning teda värbamismaailmas köitvast lähemalt.

Loe edasi »
Tammiste portreepildid Helen Kattai Photography 3 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Minu värbamisparteriks saamise lugu

Liitusin Tammiste tööka naiskonnaga 2021. aasta aprilli algul värbamisassistendina. Juba alguses oli kõikidel minusse palju usku ja Sirje on hiljem kommenteerinud, et ega ta ei arvanudki, et ma pikalt assistendi positsioonil püsin. Ja nii läkski – käesoleva aasta maist toimetan meie büroos värbamispartnerina.

Loe edasi »
uued tootajad - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Uute töötajate leidmine – väljakutse ja võimalused

Muutuvas ärikeskkonnas on küll tööandjad tugevamal positsioonil ja otsustavad keda mis tingimustel nad tööle võtavad, siis jälle on töötajatel rohkem valikuvõimalusi ja enesekindlust oma ootusi välja öelda.  Praegu on vaid töökuulutuse avaldamisega üsna keerukas sobivaid kandidaate leida.

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Motivatsioon, mis loob sünergiat

Jätkame motivatsiooni teemal – algust tegime eelmises loos veebruaris. Sel korral saad lugeda lisaks sünergia allikatele ka sisemistest ja välistest motivaatoritest.

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Kas vanus on oluline?

Muidugi on oluline – mida vanem oled, seda rohkem on sul kogemust ja küpsust. Just sellise suhtumisega saad ka küpsemas eas tööd. Kas 50-aastast tasub enam tööle võtta – muidugi, kui tahad saada kogenud ja küpset töötajat, kes saab täiel määral tööle pühenduda. Kuid siiski pead arvestama, et ta ei pruugi enam iga vile peale jooksma hakata.

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Kuidas haridustase töö leidmist tegelikult mõjutab?

Päris kindlasti ei määra ainult kõrghariduse olemasolu edu. On küllaga neid, kes vaatamata pooleli jäänud kõrgkooli õpingutele väga kaugele ja kõrgele on jõudnud.  Kuid nii mõnigi edukas tippspetsialist või -juht on rääkinud, et nad oleksid siiski saanud elus hoopis teisi valikuid teha, kui õpingud oleksid korralikult lõpetatud olnud.

Loe edasi »
- Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
blogi

Motivaatorid kui energia ja liikuvuse allikad

Kas tead, mis on sind käivitav jõud? Et kui seda töös on, ununeb väsimus, tunned rõõmu ja rahulolu? Kas tead, mis motiveerib sinu kolleege? Tavapäraselt osatakse välja tuua raha ja tunnustus. Kuid valikulaud on oluliselt laiem. 

Loe edasi »

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.