fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Värbamine Tammistega

Tammiste Personalibüroo_ Värbamine

Oleme sinu usaldusväärne värbamispartner personaliotsingutes. Koostöö alguses kaardistame sinu ettevõtte vajadused ja koostame värbamisplaani, mis aitab tagada, et värbamine on tulemuslik. Hoiame sind kursis konkursi edenemisega ning anname seeläbi ka ülevaate tööturu olukorrast. Meie eesmärk on leida sinu ettevõtte jaoks kõige sobivamad kandidaadid. Väärtustame omavahelises koostöös partnerlust ja koostööd. 

Värbamise valdkonnas oleme tegutsenud üle 20 aasta ja loonud õnnestuvaid töösuhteid paljudes erinevates valdkondades. Näiteks meditsiini-, tootmise-, müügi-, ehitus-, energeetika-, infotehnoloogia- ning elektroonikaettevõtetesse. Koostöös meiega on sul võimalus luua kompetentne ja professionaalne meeskond, kes aitab kaasa sinu organisatsiooni edule.

Miks on värbamine koostöös Tammistega edukas?

PÕHJALIK EELTÖÖ

Aitame sul läbi mõelda, millist inimest sinu ettevõte vajab ning mis tagab täidetaval ametikohal edu. Selleks külastame sinu ettevõtet enne otsinguprotsessi algust, et tutvuda töökeskkonnaga ja inimestega. Lisaks koostame sinuga koostöös põhjaliku ametikoha profiili, kus kirjeldame täidetavad tööülesanded, vajalikud oskused, isikuomadused tööks ja mida sinu ettevõtte saab uuele kolleegile omalt poolt pakkuda. 

HINDAMINE 

Kandidaadi sobivust ametikohale hindame läbi coachivate intervjuude, erinevate testide ja taustauuringu. Nii saame tervikpildi inimese kogemusest, motivatsioonist, käitumisviisidest, isikuomadustest, võimetest, väärtustest ja hoiakutest. Otsingu käigus kogutud info aitab prognoosida kandidaadi edukust tulevases rollis.

SIHTOTSING 

Kutsume sihtotsingu raames konkursile sobivaid kandidaate Tammiste Talendipangast, erinevatest andmebaasidest, infokanalitest ja oma kontaktvõrgustiku soovituste kaudu. Nii jõuame potentsiaalsete kandidaatideni, kes hetkel ise aktiivselt tööpakkumisi ei pruugi jälgida. Paljude Tammiste Talendipanga kasutajatega oleme eelnevalt personaliotsingute raames kohtunud ja teame täpselt, keda konkursile kutsuda.

KOMMUNIKATSIOON KANDIDAATIDEGA 

Kandideerijad on kogu värbamise protsessi vältel informeeritud konkursi käigust ja tulemustest. Nii tagame sinu kui tööandja hea maine tööotsijate silmis.

VÄRBAMISKAMPAANIA

Loome avalike konkursside raames värbamiskampaania, mille eesmärk on mitte ainult leida potentsiaalseid kandidaate, vaid ka reklaamida sinu ettevõtet. Koostame kampaania sõnumi ning visuaalse lahenduse. Omame pikaajalist kogemust, seega teame, mis personaliotsingu puhul toimib. Kasutame erinevaid kanaleid, et töökuulutus jõuaks õigete inimesteni.

LÕPPVALIK 

Otsuse, kellega koostööd alustada, saad teha sina meie koostatud kokkuvõtete ja toimunud kohtumiste põhjal. Meie toetame sind otsuste tegemisel ning aitame tagada, et lõplik valik oleks sinu ettevõttele kõige sobivam.

PÄRAST VÄRBAMIST 

Õige algus määrab edasise koostöö edukuse. Seetõttu panustame omalt poolt, et tagada uue töötaja sujuv ja positiivne kohanemine uue rolliga. Pakume abi sisseelamisprogrammi ehk onboardingu tegevuste koostamisel. Tunneme huvi, kuidas esimesed kuud koostöös mööduvad ning hoiame kontakti nii sinu kui ka kandidaadiga.

KUI OTSID USALDUSVÄÄRSET PARTNERIT PERSONALIOTSINGUTEKS JA SOOVID LUUA TUGEVAT MEESKONDA, SIIS VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Kliendid meist

Koostööd Tammiste Personalibürooga iseloomustab sisukas ning kaasamõtlev protsess. Hindame väga Kadi oskust lisada värbamisele tööandja brändingu kohaseid vaatenurki ning korrektsust. Samuti jooksvat tagasisidet terve värbamisprotsessi vältel.
värbamine
Kadri Mägi - Lehtsi, MD
Roche Eesti OÜ tegevjuht
Meie aastatepikkune koostöö on alati olnud ladus ning andnud meile väga tugeva usalduse ja kindlustunde. Eriti tervishoiukriisi ajal. Kõik konkursid on omanäolised ning seda tihedam on pidanud olema meie suhtlus Tammiste Personalibüroo värbamispartneriga juba konkursi ettevalmistamisel, sealhulgas ametikoha profiili määratlemisel. Mis kõige olulisem – positiivset tagasisidet oleme ka saanud juhtidelt, keda oleme värvanud.
personaliotsing, värbamine, koolitus
Agris Peedu
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA juhatuse esimees
Oleme veendunud, et mitme uue juhi värbamise usaldamine Tammiste Personalibüroole on olnud õige valik. Suhtlus toimis tõrgeteta, püsisime tähtaegades ja lõppvalikuks esitatud top kandidaadid olid alati väga tugevad. Esitatud kirjalikud kokkuvõtted andsid kandidaadi eluloost süsteemse ülevaate, läbi viidud testid objektiivse võrdluse. Kogu suhtlus oli empaatiline ja kandideerimise kogemus tagasiside alusel väga hea ka neil, kes valituks ei osalenud.
värbamine, koolitus, personaliotsing
Mait Kaup
Warmeston OÜ tegevjuht
Oma ligi 30-aastase juhistaaži vältel olen olnud kogu aeg arvamusel, et ettevõtte üks suurim „vara“ ja edukuse alustala on tema meeskond/töötajad. Personali leidmise protsess on olnud alati keerukas ja see on pidevas muutuses vastavalt põlvkondade vahetusele. Personaalse lähenemisega Tammiste Personalibüroo iga alustatud värbamisprojekt on nende jaoks oluline ja nad pühenduvad sellele 110% algusest lõpuni. Imetlen nende püsivust, põhjalikkust ja järjekindlust, millega nad oma tööd teevad.
värbamine
Uno Maitus
ESSVE Estonia AS juhatuse liige
Vajasin töötajat müügiosakonda, kelle töö eeldab palju tehnilisi teadmisi. Koostöös Tammiste Personalibüroo professionaalsete spetsialistide Kadi ja Monikaga töötasime koostöös välja kuulutuse, mis tõi kohale täpselt õiged kandidaadid. Kogu protsessi vältel sain värbamispartnerilt tuge – võimaluse asju arutada ja tagasisidet oma mõtetele. Hindan väga kõrgelt avatud ja sooja suhtumist, sest mind valdas tunne, nagu oleksime juba aastaid koos töötanud. Kandideerijate poolt kuulsin samuti ainult kiidusõnu. Meeldiv ja väga professionaalselt läbi viidud värbamisprotsess.
Stina_eigi
Stina Eigi
AS Profab Houses tegevjuht
Seoses COVID-19 kriisiga mitmekordistus nõudlus meie toodangu järele ning pidime kiiresti alustama värbamist pea kõigil tasanditel. Professionaalne tegutsemine on olnud meie jaoks hindamatu väärtusega ning Tammiste kiire ja pühendunud suhtumine on aidanud meil kiire kasvu kõrval toime tulla personaliteemadega süvendatumalt. Värbamispartnerite oskus mõista meie tegelikke vajadusi ning konstruktiivne lähenemine on oluliselt lihtsustanud juhtkonna jaoks parimate otsuste tegemist värbamisel. Tammiste Personalibüroo abiga oleme täitnud organisatsioonis mitmed võtmerollid ja plaanime kindlasti koostööd jätkata.
Kristo_Timberg
Kristo Timberg
Chemi-Pharm AS tegevjuht
Meil oli ammu soov teha koostööd Tammiste Personalibürooga ning inseneri otsinguga see võimalus tekkis. Peale koostööd võin öelda, et me ei pidanud kahetsema kuna tegemist on oma ala professionaalidega 😊. Eriti meeldis antud konkursi raames meie värbamisjuhi kaasamine ja tähtaegadest kinnipidamine.
Maria Nurm, värbamine, personaliotsing, Tammiste personalibüroo
Maria Nurm
Leden Estonia AS personalijuht

Vaata lisaks

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.