fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Koolitused

koolitused

Meie koolitused on kui rätseplahendused, mis on loodud just sinu eesmärke silmas pidades. Seepärast soovime sinuga enne koolituse pakkumise tegemist kindlasti suhelda, et sinu ootusi ja võimalusi paremini mõista ning neid pakkumise tegemisel kindlasti arvestada. 

TEADUSPÕHISED ÕPPIMISMEETODID – arvestame koolituste läbiviimisel alati teadlaste avastustega täiskasvanu õppimise kohta: uued teadmised kinnistuvad vaid siis, kui on mõistetud nende väärtust ja seost igapäevaeluga.

KAASAHAARAVUS – koolitused mööduvad positiivses meeleolus ja kiires tempos, olles osalejaid kaasavad ja aruteludele inspireerivad.

PRAKTILISUS – uute oskuste omandamisel on oluline õpitava praktiline läbi tegemine.  Koolitustel vahelduvad interaktiivsed lühiloengud erinevate harjutuste ja aruteludega. Kõigile koolitustel osalejatele põhjalikud õppematerjalid ja tunnistused.

KAASAEGSED MEETODID – meie koolitused baseeruvad aktiivõppe meetoditele, toetume coachingu põhimõtetele. Suhtlemisoskuste (enesekehtestamine, konfliktide ennetamine, lahendamine ja vahendamine, tagasiside andmine, intervjueerimine jne.) kõige efektiivsem õppimine toimub videotagasisidega treeningutel.

Koolitajad

Kadi Kuuskmann

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Kliendid meist

Eesti tööelu mõjutavad juba täna ja tulevikus veelgi enam tööealise elanikkonna vähenemine ning vananemine. Hübriid- ja kaugtöö on tulnud, et jääda. Ent ei ole vahet, kas kohtumine toimub virtuaalselt või füüsiliselt, oluline on see, et inimene teab, et tema jaoks ollakse olemas. Tammiste Koolitused võtavad kliendi jaoks aega ning süvenevad, tänu millele tekivad organisatsioonis suhted ja kultuur, mis näitavad, et olete oma inimeste jaoks olemas.
koolitus, värbamine, personaliotsing
Mailis Neppo
Haridus- ja Teadusministeerium personalipoliitika osakonna juhataja
Meie koolitusele seatud eesmärk oli meeskonnas üksteist paremini tundma õppida ja selleläbi edendada koostööd. DiSC koolitus andis selleks suurepärase võimaluse. Saime teada, kui väärtuslik on omada meeskonnas erineva profiiliga inimesi, kuidas üksteist paremini mõista ning miks ja kuidas kohandada oma käitumist vastavalt kolleegi profiilile. Koolitaja Kadi oli hästi avatud ja professionaalne ning oskas hästi osalejaid kaasata.
koolitus, värbamine
Piret Kask
Circle K Eesti AS personalidirektor / juhatuse liige
Meie ootus arenguvestluste koolitusele oli kinnituse saamine, kas oleme teinud asju õigesti. Praktiliste harjutuste tegemine ning erinevate situatsioonide läbimängimine andis selge sisendi ning oskuslikult seoti ära teooria päriselu praktikaga. Intensiivne ning interaktiivne koolitus pakkus teadmiste paremat kinnistamist ning tiimitöö kahe koolitaja vahel oli super. Saime aru vestluse tegelikust mõttest ja kasust, mida saame oma tiimidele koostöövestluse järel pakkuda.
värbamine, koolitus, personaliotsing, tammiste
Kadri Kasendi
Kaitseväe koolitusjuht
Et koolis olulised muudatused ellu viia, vajasime paremaid meeskonnatööoskusi. Sirje Tammiste süvenes meie kooli kui organisatsiooni sise elusse. Koostöö tulemusena valmis just meie kooli jaoks sobivaim koolituskava. Koolitusel juhtis Sirje meid rahulikult, turvaliselt ja kindlalt koostöise koolikultuuri suunas. Loodame Tammiste Personalibüroost endale pikaaegset arengupartnerit.
Pille Kuri pilt
Külli Kuri
Tallinna Laagna Gümnaasiumi arendusjuht
Ettevõtte väärtused annavad meie tegudele ühise aluspõhja, suuna, nad mõjutavad meie otsuseid ja seda, kuidas me midagi teeme. Seega on väga oluline, et me mõistame ettevõttes väärtuste sisu ühtemoodi. Mõistsime, et ühtse arusaama tekkimiseks vajame me välist abi. Koolituse eesmärgiks oli aidata juhtidel sõnastada oma väärtused ja leida, kas on ühisosa kontserni poolt tulnud väärtustega. Tulemuseks motiveeritud ning väärtustest lähtuvad juhid, kes oskavad seda sõnumit viia oma meeskondadeni tänu sisukale ning erinevaid tegevusi täis koolitusele.
Karin_ruus
Karin Ruus
Hanza Mechanics Tartu koolitus-ja värbamisjuht
Oleme koostöös teinud mitmeid mentorioskuste koolitusprogramme Välisministeeriumi juhtidele. Tammiste koolitajad on väga head inimeste tundjad, kes tajuvad väga kiiresti auditooriumi olemust. Kontakt on olnud alati väga hea nii stiililt kui vormilt. Iga koolitusprogramm lõppes osalejate jaoks eufooriliselt, sooviti kohe ka jätkukoolitusi. Koolitusprogramm on äärmiselt kasulik ja praktiline ning palju laiemalt kasutamiseks kui vaid meie asutuse mentorlusprogrammi raames.
klairika
Klairika Linaste
Välisministeeriumi peaspetsialist (personaliarendus ja koolitused)
DiSC-koolitus koos videotagasisidega suhtlustreeninguga „Keeruliste vestluste juhtimine“ on üks komplekssemaid ja loogilisemaid koolitusi, millel olen osalenud. Nende koosmõjul saadud teadmised kinnistuvad tõhusalt, kuna DiSC mudeli põhjal analüüsitud ja esitatud informatsioon on väga personaalne. Suhtlemistreeningul kogetu võimaldas läbi elada erinevaid keerulisi vestlusi, mis jällegi kinnistasid saadud teadmisi uuteks suhtlemisoskusteks. Videotreeningutel meeldis tõelise treeningu tunne – koolitajad toetasid ja aitasid videoharjutuste ajal mõjusamalt suhelda. Videoharjutuste järgne ühine arutelu oli inspireeriv – see oli hea võimalus teine teiselt õppida.
foto-placeholder (1)
Lia Rohula
Balti Trafo müügijuht
DiSC koolitus ja suhtlemistreening on hea meeskonna töö aluseks. Teades vestluspartneri käitumisviise, saad neid arvestada ja olla tulemuslikum. Suhtlemistreening õpetas lugupidamist inimeste erinevuste suhtes.
foto-placeholder (1)
Tanel Suurpere
Balti Trafo müügiassistent
Sain koolitusel vastuse, miks osade inimestega on mul lihtsam suhelda ja sain teadmise, kuidas ka need keerulisemad suhtlemised efektiivsemaks muuta. Mõistsin, kui oluline on asjad kohe selgeks rääkida ja siis on võimalik konfliktini üldse mitte jõuda. Meeldisid ülesanded, mida paarilisega peale teema käsitlust kohe praktiseerida sain.
foto-placeholder (1)
Margit Perner
Balti Trafo tootmisosakonnajuht
Pärast koolitust mõistan paremini, miks olukorrad lõppevad või lahenevad nii, nagu nad on lõppenud ja lahenenud. Oskan nüüd ise aru saada, mida ma tunnen, miks ma tunnen ja kus ma hetkel oma tunnetega olen; kas peaksin kohe tegutsema ja mis suunas. Mul on väga hea meel, et mul oli võimalus sellel koolitusel osaleda. Kahtlemata üks parimaid kus olen osalenud.
foto-placeholder (1)
Moonika Sillandi
Balti Trafo tootmisosakonnajuht

Koolitused

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.