Ärikonsultant

Invent Baltics on konsultatsioonibüroo, mis aitab leida rahastust ettevõtete innovatsiooniprojektide teostamiseks. Meie töö on uuenduslike tehnoloogiaettevõtete nõustamine raha kaasamisel Horizon Europe Accelerator fondist. Aitame hinnata projektide uuenduslikkust ja väärtuspakkumist, loome turu- ning konkurentsianalüüsid, valime sobiva ärimudeli ja turule mineku strateegia, aitame ettevõtetel koostada tootearendusplaani ning rahastuse saamisel toetame projekti edasist haldamist. Meie töö fookuses ei ole erinevate „europrojektide“ kirjutamine, vaid aitame Põhjamaade tipptehnoloogiaettevõtteid ühe väga spetsiifilise fondiga ning töö keskmes ei ole mitte „eurobürokraatia“, vaid ettevõtte nõustamine oma unikaalse idee pakendamisel alates tootearendusprotsessidest kuni tootega turule jõudmiseni.

ÄRIKONSULTANT

Otsime oma meeskonda tehnoloogiaettevõtlusest innustuvat noort, et pakkuda sulle võimalust areneda rahvusvahelise kogemusega ärikonsultandiks!

Inventis on sul võimalus töötada koos kiiresti arenevate iduettevõtetega Soomes, Eestis, Suurbritannias, Iirimaal, Norras ja teistes Euroopa riikides. Meie partneriteks on investeerimisfondid ja ettevõtlusorganisatsioonid üle Euroopa.

Kas teadsid, et kõige edukamatel iduettevõtetel (Airbnb, Snapchat, jne) läks aastaid, et oma väärtuspakkumine, äri ja innovatsioon investoritele selgeks teha? Töötades Inventis õpid sa seda tegema igapäevaselt, mis avardab su mõttemustrit ning silmaringi.

Võta meiega ühendust, kui:

  • sul on majandusalane kõrgharidus;
  • oled koostanud äriplaane;
  • väljendad end inglise keeles ladusalt nii kõnes kui kirjas;
  • suudad edukalt analüüsida turge puudutavat infot;
  • innustud koostööst Põhjala ja Baltikumi kõige ambitsioonikamate tehnoloogiaettevõtetega.

Invent Balticsis ootab sind mõnus meeskond ja motiveeriv palgasüsteem ning koostöö oma valdkonna kõige uuenduslikumate ettevõtetega.

Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ingrid Valgma

värbamispartner
ingrid@tammistepersonal.ee
+372 5647 4777

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38 Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).