fbpx

E-äri arendusjuht

KES ME OLEME JA MIKS MEIL ON KOOS TORE OLLA?

Rahva Raamat on pikaaegsete traditsioonidega Eesti suurim raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba 1912. aastast. Tänaseks on Rahva Raamatul kolmteist poodi üheksas erinevas linnas, kuid kunagi sai kõik alguse ühe mehe uljast kavatsusest oma kirjastuse raamatute ja kontoritarvetega äri ajada.

Meid kannab ühine kirg raamatute vastu ja soov olla oma valdkonnas teerajajaks uute ning väärtust pakkuvate lahenduste loomisel. Selleks oleme kaasanud oma meeskonda asjatundlikud professionaalid, kes on lisaks ka suurepärased kaasteelised meie ambitsioonikate eesmärkide täideviimisel.

Eriti uhked oleme selle üle, et Rahva Raamatu Viru kauplus kannab maailma parima raamatupoe tiitlit!  

Viimaks ellu e-äri valdkonna järgmisi arendusi, ootame oma meeskonda uuele loodavale ametikohale

E-ÄRI ARENDUSJUHTI

MIS SIND E-ÄRI ARENDUSJUHI TÖÖS EES OOTAB?

E-äri arendusjuhina on sinu peamine vastutus luua e-äri visioon ning strateegia ja see ellu viia. Saad võimaluse arendada igakülgselt e-äri, panustada veebilehe uute funktsioonide loomisse ning sinu luua ja juhtida on väike meeskond. Lisaks on sinu laual tootevaliku laiendamine ja juurutamine, e-äri turundustegevuste koordineerimine koostöös turundusmeeskonnaga ning ühe või mitme veebipoe haldamine. Arendusprojektide raames teed koostööd kontserni kuuluvate Leedu ja Läti raamatuäridega.

ANNA ENDAST KINDLASTI MÄRKU, KUI:

  • oled juba saanud teha ägedaid e-äri arendusprojekte ning juhtida meeskondi;
  • sul on kogemus müügis ja/või turunduses ning oled valdkonna tulevikutrendidega kursis;
  • oled iseseisev ning uuendusi käivitav visionäär, kes hindab kõrgelt koostööd ja kaasatust;
  • innovatsioon on sinu DNAs ja sinu uudsed ideed realiseeruvad naeratust näole toovates tulemustes;
  • suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Eriti tore on, kui oled täiendanud oma teadmiste pagasit välismaal õppides või töötades rahvusvahelistes kontsernides, mis on võimaldanud piiluda ka teiste riikide e-äri valdkonna telgitagustesse. Kogemus telekommunikatsiooni- või kaubandusettevõttest annab kindlasti lisapunkte.

MIS HAKKAB JUHTUMA, KUI SA MEIEGA LIITUD?

Võtame sind oma koostöise meeskonnaga avasüli vastu ning pakume igakülgset toetust sisseelamisel, et saaksime võimalikult kiiresti heast koostööst ja uutest arengutest rõõmu tunda. Sul on võimalus viia meie e-äri järgmistesse kõrgustesse, tehes koostööd rahvusvaheliste meeskondadega. Esimesele koos veedetud aastale tagasi vaadates näed, et meie teenuseid kasutavad inimesed on juba saanud rõõmu tunda uutest arengutest ja see aasta on rikastanud sind uute teadmiste, kogemuste, õnnestumiste ning tööalaste suhetega. Lisaks oled saanud endale väärtusliku „tööpere“, kellega koos seljatada väljakutseid ning tähistada õnnestumisi.

Kui soovid raamatuäris kaasa lüüa, siis kandideeri kuni 31.10.2023 ja kirjuta meile, millised sinu senised tööalased kogemused ning õpitud teadmised aitavad sul e-äri arendusjuhi töös väärtust luua ja lisa ka oma CV. Meiega liitudes algab sinu elus uus ja võluv peatükk!

Lisainfo

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.