Ehitusprojektide müügijuht

Vanalinna Ehitus OÜ on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on peamiselt Eesti ja Soome. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt ning Soomes puidu restaureerimistööd ja fassaaditööd. Töötajaid on ettevõttes kahes riigis kokku 100, neist 30 Eestis kontoris. 2019. aastal loodi tütarettevõte VE Bygg AB Rootsi turule, mis toetab ettevõtte arengut sealses piirkonnas.

Ootame oma tiimiga liituma initsiatiivikat ja tulemustele orienteeritud

EHITUSPROJEKTIDE MÜÜGIJUHTI

Tegemist on uue loodava positsiooniga ja seetõttu on võimalus just sinul kujundada selle ametikoha väärtus ja sisu ettevõtte jaoks.

Ehitusprojektide müügijuhina vastutad müügi strateegia ja müügiplaani koostamise ning selle elluviimise eest. Sul on alustamisel toeks kogenud meeskonnaliikmed ja tänaseks kujunenud kliendibaas.

Ootame sind kandideerima, kui

  • omad vähemalt 5-aastast müügialast kogemust ehitussektoris ja tunned ka eksportturge
  • sul on soovituslikult ehitusalane (rakendus)kõrgharidus (kuid haridusest olulisem on siiski kogemus)
  • sul on majandusalased baasteadmised ning lai silmaring;
  • pead oma tugevuseks suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, oled tulemustele orienteeritud, uuendusmeelne ja tegutsemiseviisilt sihikindel algataja

Töös on oluline väga hea suuline ja kirjalik eesti ja soome keele oskus. Suure eelise rollis õnnestumiseks loob inglise või rootsi keele oskus – potentsiaalsed välisturu kliendid suhtlevad just nendes keeltes.

Oluline on, et soovid teha meeskonnatööd, oled avatud suhtlemisega kaaslane ning iseseisev oma aja ning tegevuste planeerimises.

MIKS VALIDA VANALINNA EHITUS ENDA TÖÖANDJAKS?

Mainekas ehitusettevõte väärtustab pühendunud meeskonda, toetab meeskonna arengut, pakub võimalust võtta vastutust ning areneva ettevõttena loob uuenduslikke ja nutikaid lahendusi ning võimalusi nii klientidele kui ka meeskonnale.

Ettevõte meeskonna jaoks on väga oluline koostöö ja inimesed, kellega koos eesmärke saavutatakse. Lisaks tööalastele tegevustele meeldib tiimile osaleda igakuistel ühisüritustel – käiakse matkamas, teatris, tehakse koos sporti, korraldatakse ühiseid õhtusööke jne.

Ettevõte investeerib pidevalt töötajate arengusse, toetatakse erialast täiendõpet – kutsepädevust ja muid vajalikke kompetentse, mis on vajalikud enda töös parim olemiseks.

Töökohana on ettevõttel moderne kontor Tallinna kesklinna vahetus läheduses. Samas on töötajatel paindlikkus töö koha ja aja kasutamisel.

Ja loomulikult on ka sellel positsioonil kaasaegsed töövahendid, mis võimaldavad sul töötada võimalikult efektiivselt. Lisaks sõiduvahend.

Kandideeri kuni 25.03.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Kadi Kuuskmann

värbamispartner, koolitaja
kadi@tammistepersonal.ee
+372 525 0970

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38, Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).