fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Ehitusprojektide müügijuht

Vanalinna Ehitus OÜ on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on peamiselt Eesti ja Soome. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt ning Soomes puidu restaureerimistööd ja fassaaditööd. Töötajaid on ettevõttes kahes riigis kokku 115, neist 43 Eesti kontoris. 2019. aastal loodi tütarettevõte VE Bygg AB Rootsi turule, mis toetab ettevõtte arengut sealses piirkonnas.

Ootame oma tiimiga liituma initsiatiivikat ja tulemustele orienteeritud

EHITUSPROJEKTIDE MÜÜGIJUHTI

Tegemist on uue loodava positsiooniga ja seetõttu on võimalus just sinul kujundada selle ametikoha väärtus ja sisu ettevõtte jaoks.

Ehitusprojektide müügijuhina vastutad müügi strateegia ja müügiplaani koostamise ning selle elluviimise eest. Sul on alustamisel toeks kogenud meeskonnaliikmed ja tänaseks kujunenud kliendibaas.

Ootame sind kandideerima, kui:

  • omad vähemalt 5-aastast müügialast kogemust ehitussektoris ja tunned ka eksportturge;
  • sul on soovituslikult ehitusalane (rakendus)kõrgharidus (kuid haridusest olulisem on siiski kogemus);
  • sul on majandusalased baasteadmised ning lai silmaring;
  • pead oma tugevuseks suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, oled tulemustele orienteeritud, uuendusmeelne ja tegutsemiseviisilt sihikindel algataja.

Töös on oluline väga hea suuline ja kirjalik eesti ja soome keele oskus. Suure eelise rollis õnnestumiseks loob inglise või rootsi keele oskus – potentsiaalsed välisturu kliendid suhtlevad just nendes keeltes.

Oluline on, et soovid teha meeskonnatööd, oled avatud suhtlemisega kaaslane ning iseseisev oma aja ning tegevuste planeerimises.

MIKS VALIDA VANALINNA EHITUS ENDA TÖÖANDJAKS?

Mainekas ehitusettevõte väärtustab pühendunud meeskonda, toetab meeskonna arengut, pakub võimalust võtta vastutust ning areneva ettevõttena loob uuenduslikke ja nutikaid lahendusi ning võimalusi nii klientidele kui ka meeskonnale.

VE kodulehele pilt1 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Ettevõte meeskonna jaoks on väga oluline koostöö ja inimesed, kellega koos eesmärke saavutatakse. Lisaks tööalastele tegevustele meeldib tiimile osaleda igakuistel ühisüritustel – käiakse matkamas, teatris, tehakse koos sporti, korraldatakse ühiseid õhtusööke jne.

VANALINNA EHITUS 1. september 2021 S7 0002 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching


Vanalinna Ehituse ehitusjuht Indrek Kaselt ootab oma meeskonda inimest, kes soovib ise luua enda rolli meeskonnas ja on valmis panustama, et viia üldehituse arendusprojektide müük järgmisele tasemele.

Ettevõte investeerib pidevalt töötajate arengusse, toetatakse erialast täiendõpet – kutsepädevust ja muid vajalikke kompetentse, mis on vajalikud enda töös parim olemiseks. Omaltpoolt oleme valmis panustama uue töötaja sujuvasse sisseelamisse.

VE kodulehele pilt2 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Töökohana on ettevõttel moderne kontor Tallinna kesklinna vahetus läheduses. Samas on töötajatel paindlikkus töö koha ja aja kasutamisel.

Ja loomulikult on ka sellel positsioonil kaasaegsed töövahendid, mis võimaldavad sul töötada võimalikult efektiivselt. Lisaks sõiduvahend.

VE kodulehele pilt3 - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Kandideeri kuni 18.01.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on maakondlik_aos_ta_ep_12.png
vooras sober - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
logo sinine EE harta - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching
austame erinevusi logo roheline - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Lisainfo

Kadi Kuuskmann

juhatuse liige
värbamispartner, koolitaja
kadi@tammistepersonal.ee
+372 525 0970

Värbamisspetsialist Merje-Liis Sepp

Merje Liis Sepp

värbamisspetsialist

merjeliis@tammistepersonal.ee
+372 5787 2848

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri