fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Eksportturgude müügijuht

Standwood_turundusjuht

Standwood OÜ on Sauel asuv rahvusvahelise haardega Eesti puidutootmisettevõte, mille peamine fookus on sauna- ja interjööriruumidesse sobivatel puitmaterjalidel ja termotöödeldud fassaadi- ja terrassimaterjalidel. Tootevalikus on innovaatilised ja keskkonnasõbralikud voodri- ja lavalauad, liistud ning erinevad liimpuitdetailid. Ettevõtte toodang kaunistab objekte, interjööri, arhitektuuri ja saunu nii Euroopas kui kogu maailmas. 

Kutsume meie kasvavasse ettevõttesse kogenud

EKSPORTTURGUDE MÜÜGIJUHI

Sinu peamisteks ülesanneteks on koos juhtkonnaga müügistrateegia kujundamine ning uute müügivõimaluste leidmine. Sinu vastutada on eksportturgude kaardistamine ja sealsete müügivõimaluste arendamine. Lisaks aitad hoida olemasolevaid kliendisuhteid ning leida klientidele lisamüügi võimalusi. Sa analüüsid müügitulemusi ja teed selle põhjal järeldusi ning oma tuge ja ideid saad pakkuda ka turunduse vallas.

Ootame, et sul on teadmised ja kogemus puidu valdkonnas, tugev müügikogemus ning oled ka varasemalt inimesi juhtinud. Selleks, et saaksid edukalt müüa nii Eestis kui välismaal, eeldame, et sul on suurepärane eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Oma loomult oled sihikindel ja julge, samas detailidele orienteeritud ja süsteemse lähenemisega. Kasuks tuleb ka varasem kogemus lehtpuidu toodetega.

Standwood_tööpakkumine

Asudes tööle Standwood’i on sul võimalus ennast teostada kasvavas ettevõttes – saad kaasa rääkida ja luua uue müügistrateegia. Sa saad võimaluse luua kontakte ja reisida erinevates riikides üle maailma. Sinu panus ettevõtte edusse ja kasvu saab vääriliselt tasustatud, lisaks on sul tugi ja koolitused ettevõtte poolt.

Kandideeri kuni 18.09.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ilona Viilu

juhatuse liige
värbamispartner
ilona@tammistepersonal.ee
+372 5340 0686

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri