fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Tehnovõrkude projektijuht

Rahvusvaheline GRK kontsern tegutseb Eestis, Soomes ja Rootsis, keskendudes teede, rajatiste ja raudteede ehitusele ning erinevatele keskkonnavaldkonna teenustele. Kontsernis töötab üle 1 000 töötaja. Grupi Eesti tütarettevõte GRK Eesti AS asutati 2013. aastal ja tänaseks hõlmavad meie teenused kõiki Eesti taristuehituse valdkondi. Meie peamisteks klientideks on riik ja riigiettevõtted.

GRK on ehitanud kaasaegse Eesti kõige suuremad taristuprojektid. Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel rajatud 2+2 lõigud Ardust Võõbuni ja Võõbust Mäoni, valmimisel on Tartu läänepoolne ümbersõit, eelnevatel aastatel on rajatud näiteks Sillamäe sadama raudtee kahetasandiline ristmik ja linna lõigu ümberehitus ning Rail Balticu trassil Urge ökodukt. Lepingud on sõlmitud nii Rail Balticu Ülemiste terminali jaamaala raudteetööde teostamiseks kui ka Aegviidu-Tapa-Tartu raudtee elektrifitseerimiseks ja hoolduseks.

Kas tahad olla osaline Eesti viimaste aastakümnete kõige mahukamates raudteetaristuga seotud projektides, saada ainulaadseid töökogemusi ning tõsta enda kompetentsi?

Ootame sind kandideerima GRK Eesti tiimi

TEHNOVÕRKUDE PROJEKTIJUHIKS!

Sinu tööülesanneteks on raudteetaristuga seotud tehnovõrkude ehitusprotsessi ning meeskonna töö juhtimine erinevates projektides nagu kaablitrasside ja signalisatsiooni rajamine ning kontaktvõrgu ja alajaamade ehitus.

Sinult ootame:

  • elektriinseneri kutsetaset;
  • projektijuhtimise kogemust ehitustööde teostamises;
  • oskust kasutada Microsoft 365 ja AutoCAD programme;
  • töötahet, sihikindlust, kohusetundlikkust ja usaldusväärsust;
  • meeskonna juhtimise võimekust ning häid suhtlemisoskuseid;
  • heal tasemel eesti keele oskust;
  • B-kategooria juhtimisõigust.
GRK1 - Tammiste värbamine & koolitus

Omalt  poolt pakume pikaajalist ning stabiilset töösuhet skandinaavialike väärtustega ettevõttes. Lisaks konkurentsivõimelisele motivatsioonipaketile ootavad sind GRK Eesti toetava ja eesmärkidele orienteeritud tiimiga liitumisel erinevad toetused, sh tervisekindlustus ja sporditoetus, võimalus õppida ja töötada koos valdkonna professionaalidega Eestist ja Soomest ning ainulaadsed arenguvõimalused ja väljakutsed tehniliselt huvipakkuvates suuremahulistes projektides.

Tutvu meie tehtud ja tulevikuprojektidega meie kodulehel.

Kandideerimine on avatud sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.