fbpx

Elektriinsener

Skepast elektriinseneri tööpakkumine

Skepast&Puhkim OÜ on üks Eesti suurimaid konsultatsiooni ja taristu projekteerimise ettevõtteid, kus ühe katuse all on pädevus alates kõigi tasemete planeeringute koostamisest ja keskkonnalastest uuringutest kuni keeruliste rajatiste projekteerimiseni välja. Ettevõte on jõudnud 1% ettevõtete hulka, kes kasvavad kõige kiiremini.

Loe tööpakkumist edasi, kui sind kõnetab mõtteviis, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed ja ka sina usud, et igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja suured teod sünnivad, kui seda „midagi“ hästi tegevad inimesed pead kokku panevad.

Kutsume enda kasvavasse meeskonda iseseiseva ja initsiatiivika

ELEKTRIINSENERI.

Elektriinseneri rollis vastutad eelkõige elektri- ja sidevõrkude ning välisvalgustuse projekteerimise eest meie erinevates projektides (teede projekteerimine, detailplaneeringud, vee- ja kanalisatsiooni projekteerimised). Osaled oma pädevusvaldkonnas hangete ja pakkumuste koostamisel.

Ootame sind kandideerima kui sul on:

  • elektri- ja/või automaatikaalane kõrgharidus;
  • elektriinseneri 6. taseme kutsetunnistus;
  • vähemalt elektritööde B pädevusklass või asukohamaa samaväärne pädevustunnistus;
  • kogemus vastutava insenerina vähemalt ühe minimaalselt keskpinge elektriliini projekteerimisel;
  • erialase CAD tarvara kasutamisoskus;
  • lahendustele orienteeritus;
  • väga hea nii suuline kui ka kirjalik eesti ja inglise keele oskus.

Kasuks tuleb varasem kogemus kõrgepingeliinide või taastuvenergia lahenduste projekteerimisel ning A pädevusklassi tunnistuse olemasolu.

Skepast&Puhkim_elektriinsener

Miks liituda meiega?

Me pakume omalt poolt väga head tööõhkkonda, ühiseid vaba aja ettevõtmisi, kokkukuuluvustunnet – paljud meie töötajad on koos töötanud pikka aega. Lisaks toetame iga töötaja professionaalset arengut ning anname võimaluse enese täiendamiseks koolitustel, konverentsidel ja seminaridel. Tööaja ja -koha suhtes oleme paindlikud. Meil on kontorid Tallinnas ja Tartus ning töötame ka kodukontorites.

Tule anna meile võimalus ja koos loome tulevikku!

Kandideeri kuni augusti keskpaigani Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.