Geoloog

Maves on 1991. aastal asutatud rahvusvahelise koostöökogemusega keskkonna konsultatsiooni firma. Ettevõte pakub nii individuaalset konsultatsiooni kui ka täielikku tööde programmi koostamist, projekti läbiviimist ja järelevalvet. Mavesi meeskonna moodustavad 11 oma ala spetsialisti.

Ettevõtte geoloogiaalaste teenuste laiendamiseks, ootame meeskonnaga liituma teotahtelist

GEOLOOGI.

Geoloogina oled ehitus- ja hüdrogeoloogiliste uuringute ning maavara- ja reostusuuringute projektide läbiviija päringust tööde teostuseni. Töö on mitmekesine ning hõlmab suhtlemist, planeerimist, välitööde läbiviimist, analüüsimist ning aruannete koostamist.

Oma töös oled edukas kui:

  • oled omandanud või lõpetamas magistrikraadi loodus-ja täppisteaduste valdkonnas, eelistatult geoloogia erialal;
  • valdad vabalt eesti keelt;
  • oskad kasutada Microsoft Office programme;
  • omad B-kategooria juhiluba ja sõidukogemust;
  • oled lahendustele orienteeritud, oma töös täpne ning põhjalik.

Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnases valdkonnas, QGIS tarkvara tundmine ning inglise ja vene keele oskus. Samuti on oluline võimekus teha välitöid erinevatel maastikel.

MIKS VÕIKS MAVES OLLA SINU JÄRGMINE TÖÖANDJA?

Mavesi meeskond koosneb kogenud ekspertidest, kes Sind töösse sisse elamisel hea meelega aitavad ning samuti toetavad Sind valdkonna spetsialistiks saamisel. Tööaeg on paindlik ning sõltub palju Sinust endast. Ettevõtte poolt on tagatud kõik tööks vajalikud vahendid – ka sõidukid, millega objekte külastada. Lisaks toetatakse Sinu professionaalset arengut täiendkoolitustega ja ühe lisapuhkuse nädalaga aastas. Tervisliku eluviisi edendamiseks pakutakse ka spordikompensatsiooni.  

Edasta enda CV kuni 5.02.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner
marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38 Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).