fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

GIS-spetsialist

AS Tallinna Sadam on börsiettevõte, millel on oluline roll Eesti transpordisüsteemis ja majanduses. Tallinna Sadama grupi tegevused jagunevad peamiselt kauba- ja reisijateäri, laevanduse ja kinnisvaraarenduse vahel. Meie visioon on saada Läänemere uuendusmeelseimaks sadamaks luues klientidele parima keskkonna ja võimalused arenguks. Me väärtustame avatust, nutikust ja usaldusväärsust.

Ootame enda meeskonda kogemustega ja initsiatiivikat

GIS-SPETSIALISTI.

Tallinna Sadam on tuntud kui üks Eesti parimaid tööandjaid transpordi ja logistika sektoris, pakkudes stabiilset ja jätkusuutlikku töökeskkonda. Ettevõte väärtustab sinu arengut, pakkudes regulaarseid koolitusi ja toetades pidevat erialast arengut. Liitudes Tallinna Sadamaga, saad anda olulise panuse Eesti majandusse ja ühiskonna arengusse – oleme uuendusmeelsed ja soovime kasutada uusimaid tehnoloogiaid. Meie meeskond on kogenud ja pühendunud, jagades teadmisi ja toetades sinu sujuvat tööle sisseelamist​. Lisaks väärilisele palgale ja tulemustasule ootab sind palju muid hüvesid (sh. ühisüritused, sportimise toetus, paindlik töökorraldus).

GIS-spetsialistina on sul oluline roll Tallinna Sadama geoinfosüsteemi arendus- ja haldusprotsessides. Sinu peamised ülesanded hõlmavad ArcGIS platvormi arendamist ja haldamist, GIS andmemudelite ning teenuste loomist ja hooldust. Sa tegeled aktiivselt erinevate valdkondade tööprotsesside analüüsi ja parendamisega GIS-tööriistade abil. Samuti haldad, töötled ja analüüsid geograafilisi andmeid ning lood ruumianalüüse ja mitmesuguseid teemarakendusi. Lisaks koostad GIS kasutamise juhendmaterjale ja nõustad ning koolitad kasutajaid ArcGIS tarkvara ja rakenduste osas.

kaupokalda com DJI 20230814172602 0003 D Pano - Tammiste värbamine & koolitus

Kandideerimisel tagab edu kui sul on vähemalt informaatika või geoinformaatika valdkonna keskeriharidus ja vähemalt 3-aastane töökogemus geoinfosüsteemidega. Olulised on teadmised ArcGIS tooteperekonnast ja geoinformaatika valdkonnast üldisemalt. Valdad vabalt nii eesti kui ka inglise keelt suuliselt ja kirjalikult. Sa oskad oma tööaega tulemuslikult planeerida ning tajud tervikpilti, oled avatud suhtleja ning meeskonnamängija.

Kui soovid liituda Eesti ühe hinnatuima tööandjaga, siis kandideeri kuni 21.06.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Theresa Toom

värbamisspetsialist

theresa@tammistepersonal.ee
+372 5787 2848

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.