fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Hooldustehnik

Venten OÜ on 2010. aastal loodud, CNC-metallilõiketööriistade, tööpinkide ning muude tööstuses kasutatavate kaupade ja teenuste professionaalsele müügile keskenduv ettevõte. Meiega saad anda oma panuse Eesti tööstuse toimimisse ja arengusse.

Oma tiimiga ootame liituma

HOOLDUSTEHNIKUT,

kelle ülesandeks on seadmete paigalduse, hoolduse ja remondi teostamine meie klientide juures.

hooldustehniku pilt kodukale Venten - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Seame oma töös esikohale klientide tootlikkuse ning läbi seadmete, hoolduse, varuosade ning koolituste toetatakse klientide konkurentsivõime kasvu turul. Hooldustehnikuna saad panustada kiire ja efektiivse paigaldus- ning hooldusteenuse pakkumisega tagades seejuures kõrge kliendirahulolu. Selles rollis toetavad sind tehniline haridus automaatika või mehhatroonika vallas, teadmised CNC pinkidest, head koostööoskused ning suhtlemisoskused eesti, vene ja inglise keeles.

Meie põhiväärtusteks on lisaks headele kliendisuhetele ka kiirus, operatiivsus ning ajaga kaasas käimine. Uuelt kolleegilt ootame paindlikkust ja soovi ennast valdkonnas edasi arendada, head probleemide lahendamise oskust ning nii rutiinitaluvust kui ka enesedistsipliini. Sinu töökohaks on valdavalt Ida-Eesti, kuid liikumist võib ette tulla üle Eesti.

Meeskonnatoo kodukale Venten - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Ventenis ootab sind pikaajalise kogemusega oma ala professionaalide tiim, kes toetavad sind nii sisseelamisel kui ka igapäevases töös. Lisaks põhjalikule väljaõppele ning kaasaegsetele töövahenditele pakume ka motiveerivat töötasu koos lisatasusüsteemiga ning ettevõtte poolseid hüvesid.

Konkurss kestab sobiva töötaja leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse.

Lisainfo

Ilo-Kaisa Volmer

värbamispartner

ilokaisa@tammistepersonal.ee
+372 511 3804

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri