fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

IT-projektijuht

Tornator grupp on juhtiv Euroopa metsaomanik, kelle maad asuvad Soomes, Eestis ja Rumeenias. Ettevõtte peamine tegevusala on metsade heaperemehelik majandamine, pannes suurt rõhku keskkonnaalasele teadlikkusele ja digitaliseerimisele. Tornator Eesti OÜ omab üle 65 000 hektari maid, olles siin üks suurimaid erametsaomanikke.

Kutsume oma meeskonnaga liituma pühendunud

IT-PROJEKTIJUHI

Sinu vastutusala saab olema mitmekülgne – koordineerid arenduse ning testimise poolt, teed koostööd Soome ja Rumeenia kolleegidega ning suhtled väliste koostööpartneritega. Lisaks analüüsid äriprotsesse, annad omapoolset sisendit arendusvajadustesse ning aitad koostada ja jälgida IT-projektide eelarvet. 

Kuna Eesti tiim on väike, siis ootame, et oled aeg-ajalt valmis tuge pakkuma oma Eesti kolleegidele erinevates IT kasutajatoe küsimustes, luua neile kasutusjuhendeid ning nõustada ka lihtsamate küberturvalisuse teemade osas.

Ootame sinult vähemalt 3-aastast töökogemust IT valdkonnas ning praktilist kokkupuudet IT-projektide juhtimise ja pilvetehnoloogiaga.  Lisaks on oluline, et oled eesmärkidele orienteeritud, hea suhtleja, abivalmis ja paindlik.  Vajalik on väga hea suuline ja kirjalik suhtlusoskus nii eesti kui inglise keeles.

Kasuks tuleb:

  • IT-alane kõrgharidus;
  • kokkupuude Jira, GitHub’i, Power BI’ga
  • Scrum põhimõtete tundmine.

Pakume sulle:

  • sporditoetust või tööandja ravikindlustust, põhjalikke terviseauditeid;
  • haiguspäevade hüvitamist alates esimesest haiguspäevast;
  • 7-päevast staažipõhist lisapuhkust alates 5. tööaastast;
  • erinevaid ühisüritusi ja regulaarseid kokkusaamisi korra kvartalis (jõulupidu, iga-aastane jahipäev Saaremaal);
  • kvaliteetseid matkariideid;
  • kodukontoris töötamise võimalust.

Lisaks toetab ettevõte ka töötajate isiklikku arengut erinevate koolituste ja kaugõppe näol. Ettevõttel on ambitsioon kasvada ning metsade majandamise digitaliseerimisele pannakse täna suurt rõhku. Kui ka sinul on ambitsiooni võtta vastutust juurde, siis tulevikus on kindlasti võimalik olla veelgi kandvamas rollis uute projektide algatamisel!

Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ilona Viilu

juhatuse liige
värbamispartner

ilona@tammistepersonal.ee
+372 5340 0686

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.