fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Juhiabi

Sihtasutus Endla Teater on etendusasutus, mille eesmärgiks on eesti rahvuskultuuri rikastamine, eesti kultuurimõtte edendamine ja eesti keele hoidmine kunstiväärtuslike professionaalsete lavastuste loomise ja esitamise kaudu. Eesmärke aitavad saavutada teatri 95 põhikohaga töötajat.

Kutsume enda loomingulise tiimiga liituma

JUHIABI.

Juhiabi rollis vastutad organisatsiooni personalivaldkonna tegevuste eest ja tagad büroo poole sujuva toimimise. Töö on väga mitmekesine ning hõlmab nii dokumentide koostamist ja programmi haldamist kui ka suhtlust nii majasiseste kui ka -väliste inimestega. Lisaks viid sina läbi värbamisi ning haldad töötajaid puudutavaid dokumente ja andmeid.

Otsime just sind, kui sul on:

  • varasem kogemus juhiabi või personalispetsialisti rollis ning sinu kogemust toetavad erialased täiendkoolitused;
  • töökogemus personaliprogrammidega ja teadmised erinevatest personalivaldkonna protsessidest;
  • hea arusaam tööseadusandlusest ning oskad selles osas toeks olla oma kolleegidele;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Oled meie inimene, kui oled iseseisev, õppimisvõimeline, süsteemne ja korrektne. Juhiabina suudad vajalikke otsuseid vastu võtta ise, kuid oled vajadusel ka paindlik. Meie meeskond on väga koostööle orienteeritud ja salliv, seega loodame, et kannad meiega sarnaseid väärtuseid.

kodulehele3 Endla teater juhiabi 01.24 - Tammiste värbamine & koolitus

MIKS LIITUDA ENDLA TEATRI TIIMIGA?

Pakume sulle võimalust saada osa meie teatri kultuurist ja loomingulisest meeskonnast. Lisaks ootavad sind täiendkoolitused, vaheldusrikkus ning põnevad väljakutsed.

Teater loob aastas 8-10 uuslavastust, omab repertuaaris samaaegselt kuni 20 lavastust. Etenduste sihtarvuks aastas on vähemalt 330, sh külalisetendused Eesti teistes maakondades vähemalt 50 korral. Aastal 2023 sai Endla etendustest osa 85 000 külastajat.

Lisaks etendustegevusele on teatrieluga seotud Teatrigalerii, Jazzklubi ja Teatrikino tegevused. Pärnumaa noortele pakub teater iga-aastaselt Gulliveri teatrimänge, erinevate teatrierialade teemakohaseid õpitubasid. Noorte loovuse arendamiseks tegutseb Noortestuudio. Aktiivsematele teatrihuvilistele korraldatakse teatrireise huvipakkuvatele etendustele üle Eesti.

Kandideerimine on avatud kuni 16.02.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.