fbpx

Keskkonnaeksperdi assistent

Maves_meeskond

Maves on 1991. aastal asutatud rahvusvahelise koostöökogemusega keskkonna konsultatsiooni firma. Ettevõte pakub nii individuaalset konsultatsiooni kui ka täielikku tööde programmi koostamist, projekti läbiviimist ja järelevalvet. Mavesi kliente on nii era- kui avalikust sektorist ning nende meeskonna moodustavad 11 oma ala spetsialisti.

Liitu meie ekspertide tiimiga

KESKKONNAEKSPERDI ASSISTENT.

Assistendina on sinu peamine fookus kogenud keskkonnaekspertide aitamine konsultatsiooniteenuste osutamisel. Otsid vajalikke andmeid ja koostad nende põhjal kokkuvõtteid, korrastad kogutud teavet ja lood sellest ühtse terviku, vajadusel lisades illustreerivaid materjale kasutades ka kaardiprogrammi QGIS. Lisaks organiseerid avalikke arutelusid ning osaled nendel ka ise, et üritusi protokollida. Vajadusel abistad kolleege ka välitöödel.

Kui sul on soov saada keskkonnavaldkonnas spetsialistiks, omandada uusi teadmisi ning oled aktiivne kaasamõtleja, siis näeme hea meelega, et sinust saab meie meeskonna järgmine ekspert.

Kandideeri keskkonnaeksperdi assistendi konkursil kui:

  • oled omandanud või lõpetamas bakalaureusekraadi loodus-ja täppisteaduste valdkonnas (nt. geograafia, geoloogia, keemia, jne.);
  • valdad suurepäraselt eesti keelt ning heal tasemel ka inglise keelt;
  • oskad kasutada Microsoft Office programme, kasuks tuleb ka QGIS tarkvara tundmine;
  • oled detailne ja analüütiline, oma töös täpne ning põhjalik;
  • sind iseloomustab initsiatiivikus ja õppetahe.

MIKS VÕIKS MAVES OLLA SINU JÄRGMINE TÖÖANDJA?

Mavesi meeskond koosneb kogenud ekspertidest, kes sind töösse sisse elamisel hea meelega aitavad ning samuti toetavad sind vajadusel valdkonna spetsialistiks saamisel. Tööaeg on paindlik ning sõltub palju sinust endast. Ettevõtte poolt on tagatud kõik tööks vajalikud vahendid – ka sõidukid ja riided, millega vajadusel objekte külastada. Lisaks toetatakse sinu professionaalset arengut täiendkoolitustega ja ühe lisapuhkuse nädalaga aastas. Tervisliku eluviisi edendamiseks pakutakse ka spordikompensatsiooni.  

Edasta enda CV kuni 15.03.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.