fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Metsandusspetsialist

Tornator on juhtiv Euroopa metsaomanik, kelle maad asuvad Soomes, Eestis ja Rumeenias. Ettevõtte peamine tegevusala on metsade heaperemehelik majandamine, pannes suurt rõhku keskkonnalasele teadlikkusele ja digitaliseerimisele. Eestis omab Tornator üle 65 000 hektari maid, olles siin üks suurimaid eraomanikke.

tööpakkumine-metsandusspetsialist

Metsandusspetsialistina vastutad selle eest, et Tornatori metsatööde võtted oleksid efektiivsed, säästaksid loodusväärtusi ning vastaksid jätkusuutliku metsamajandamise nõuetele. Selleks vastutad kaitsealuste maade ja metsanduse sertifikaatide haldamise eest ning annad metsas töötajatele nendel teemadel nõuandeid ja tellid vajadusel selleks ka koolitusi.

Oma töö raames arendad seiresüsteemi ettevõtte metsatööde kvaliteedi ja nõuetele vastavuse hindamiseks ning teed saadud info alusel ettepanekuid, kuidas Tornator saab oma metsade haldamise kvaliteeti tervikuna tõsta.

Ootame sinult vähemalt 3-aastast töökogemust metsandussektoris ning metsanduslikku või sellega seotud eriala bakalaureusekraadi; oskust kasutada metsanduslikke andmebaase ja Office 365 kontoritarkvara.

Lisaks on oluline, et oskad erinevat infot analüüsida, oled hea suhtleja ning avatud koostööle. Vajalik on hea suuline ja kirjalik suhtlusoskus nii eesti kui inglise keeles.

Kasuks tuleb:

  • Power BI tundmine;
  • metsanduslike sertifikaatide nõuetega kursis olemine;
  • GIS programmide kasutuskogemus.
kodulehele Tornator IT projektijuht 12.2023 - Tammiste värbamine & koolitus

Pakume sulle:

  • ametiautot;
  • sporditoetust või tööandja ravikindlustust, põhjalikke terviseauditeid;
  • haiguspäevade hüvitamist alates esimesest haiguspäevast;
  • 7-päevast staažipõhist lisapuhkust alates 5. tööaastast;
  • erinevaid ühisüritusi ja regulaarseid kokkusaamisi korra kvartalis (tervisepäev, jõulupidu, iga-aastane jahipäev Saaremaal);
  • kvaliteetseid tööriideid;
  • kodukontoris töötamise võimalust.

Lisaks toetab ettevõte ka töötajate isiklikku arengut erinevate koolituste ja soovi korral kaugõppe näol. Võid töötada seal, kus ise soovid: kodukontoris, meie Tallinna, Tartu või Kuressaare kontoris. 

Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Heidi Hansar

värbamispartner, koolitaja

heidi@tammistepersonal.ee
+372 511 3804

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.