fbpx

Müügiesindaja

Venten OÜ on 2010. aastal loodud, CNC-metallilõiketööriistade, tööpinkide ning muude tööstuses kasutatavate kaupade ja teenuste professionaa  lsele müügile keskenduv ettevõte. Aitame Eesti tööstusel olla efektiivsem ja jätkusuutlikum, pakkudes tootmise terviklahendust. 13. tegevusaastaks oleme tõusnud oma valdkonna turuliidriks.

Oma tiimiga ootame liituma

MÜÜGIESINDAJAT,

kellele usaldada lõikeinstrumentide, tööstuskeemia, kinnitusvahendite, abrasiivide ja töö- ja isikukaitsevahendite müük, olemasolevate klientide haldus ning uute koostöösuhete loomine Harjumaal ja Ida-Virumaal.

kliendisuhted kodukale Venten - Tammiste värbamine & koolitus

Venteni tiim seab oma töös esikohale klientide tootlikkuse ning läbi seadmete, hoolduse, varuosade ning koolituste toetatakse klientide konkurentsivõime kasvu turul. Müügiesindajana saad kliente nõustada ning nendega koostöös leida parimad võimalikud lahendused. Selles rollis toetavad sind head koostööoskused, tugevad suhtlemisoskused eesti, vene ja inglise keeles, tehniline taip, kõrge enesedistsipliin ja rutiinitaluvus. Müügiesindaja taga on kogu meeskond, kes aitab ja teotab sind ja kliente.

Meie põhiväärtusteks on lisaks headele kliendisuhetele ka kiirus, operatiivsus ning ajaga kaasas käimine. Uuelt kolleegilt ootame varasemat töökogemust müügitöö vallas, leidlikkust probleemide lahendamisel ning soovi ennast valdkonnas edasi arendada. Kui klientidega suhtlemine ja uute kontaktide loomine panevad sinu silmad särama, on see koht just sulle sobiv.

Venten meeskond muugiinsener toopakkumine - Tammiste värbamine & koolitus

Ventenis ootab sind pikaajalise kogemusega oma ala professionaalide tiim, kes toetavad sind nii sisseelamisel kui ka igapäevases töös. Lisaks põhjalikule väljaõppele ning kaasaegsetele töövahenditele pakume ka motiveerivat töötasu koos tulemustasusüsteemiga ning ettevõtte poolseid hüvesid.

Kandideeri kuni 01.11.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse.

Lisainfo

Ilo-Kaisa Volmer

värbamispartner

ilokaisa@tammistepersonal.ee
+372 511 3804

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.