fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Müügispetsialist

Parem Käsi OÜ tegeleb isikukaitsevahendite, tööriiete, -kinnaste, -jalatsite ning tööriistade ning keevitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga. Lisaks pakume töö- ja eririiete valmistamist.

Kutsume enda pühendunud tiimiga liituma

MÜÜGISPETSIALISTI

Sinu peamine töö on konsultatiivne müük, mis hõlmab nii leti taga kui ka müügisaalis klientidega suhtlemist. Ette võib tulla ka kliendikülastusi erinevatesse tootmisettevõtetesse.

ladu Parem Kasi muugispetsialist 12.2023 - Tammiste värbamine & koolitus

Sinu roll on koostada hinnapakkumisi ja neid saata klientidele. Lisaks sellele vastutad ostutellimuste koostamise eest tarnijatele ning jälgid kaupade vastuvõtmist ja ostuarvete sisestamist. Sinu ülesannete hulka kuulub ka saabunud kauba paigutamine müügisaali ning müügisaali korrasoleku tagamine. Oluline on koordineerida tööd kolleegidega ning teha regulaarselt inventuure.

Ootame, et sul on eelnev kogemus müügitöös ja oled avatud suhtleja, kasuks tuleb töökogemus B2B müügis või kaubanduses või tootmises. Oluline on, et oled empaatiline ja avatud meeskonnatööks, usaldusväärne, aus ning kohusetundlik. Töös tagab edu väga hea eesti ning inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas ja kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.

TOO Parem Kasi muugispetsialist 12.2023 - Tammiste värbamine & koolitus

Ettevõte pakub omalt poolt mitmekesist motivatsioonipaketti, 2-3 korda aastas toimuvad erinevad tiimiüritused, samuti toetab ettevõte töötajate arendamist erinevate täiendkoolitustega. Ettevõtte poolt on tööks tagatud kvaliteetsed töörõivad ja jalanõud, samuti on võimalik soetada neid omahinnaga endale ja lähedastele. Haigestumise korral ei pea võtma haiguslehte esimesed kolm haiguspäeva. Lisaks pakub ettevõte sporditoetust ning sind ootab konkurentsivõimeline töötasu ja tulemustest sõltuv lisatasu.

meeskond Parem Kasi muugispetsialist 12.2023 - Tammiste värbamine & koolitus

Parem Käsi OÜ kaasaegne ärihoone asub Tartu südalinna lähedal, tagatud on hea ligipääs ühistranspordiga ning mugavad töötingimused.

Lisainfo

Ilona Viilu

juhatuse liige
värbamispartner

ilona@tammistepersonal.ee
+372 5340 0686

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.