fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Noorem-raamatupidaja

Meie kliendiks on Pärnus asuv rahvusvaheline kontsern, kelle eesmärk on muuta finantsteenused kontsernisiseselt tõhusamaks ja tänapäevaseks.

2023. aasta juunis alustame värbamist, et leida

NOOREM-RAAMATUPIDAJA,

kelle peamisteks tööülesanneteks on arvete sisestamine ja töötlus ning laekuvate arvete kontroll koostöös rahvusvahelise meeskonnaga.

Ettevõte pakub töötajatele modernseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes, koolitusi, 7 päeva lisapuhkust, 2. ja 3. haiguspäeva kompensatsiooni ning võimalust töötada osaliselt kodukontoris.

kodulehele RMP 4.etapp - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Kandideerimisel toob edu raamatupidamisalane haridus, täpsus, korrektsus, hea ajaplaneerimisoskus ning enda töö juhtimise võimekus. Lisaks eeldame, et sul on hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus ning tunned hästi MS Office programme, kasuks tuleb rootsi keele oskus. Meile on oluline, et oled avatud meelega ning soovid ennast arendada ja juurde õppida.

Kui oled huvitatud arendavast ja väljakutset pakkuvast töökohast, kandideeri kuni 27.09.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ilo-Kaisa Volmer

värbamispartner

ilokaisa@tammistepersonal.ee
+372 511 3804

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri