fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Noorem-raamatupidaja

Noorem-raamatupidaja

Meie kliendiks on Pärnus asuv rahvusvaheline kontsern, kelle eesmärk on muuta finantsteenused kontsernisiseselt tõhusamaks ja tänapäevaseks.

2023. aasta märtsis alustame finantskeskuse kolmanda värbamisetapiga, et leida

NOOREM-RAAMATUPIDAJA,

kelle peamisteks tööülesanneteks on arvete sisestamine ja töötlus ning laekuvate arvete kontroll koostöös rahvusvahelise meeskonnaga.

Ettevõte pakub töötajatele modernseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes, koolitusi, 7 päeva lisapuhkust ning 2. ja 3. haiguspäeva kompensatsiooni. Ettevõttes on kasutusel hübriidtöömudel.

kodukale kontor RMP - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Kandideerimisel toob edu raamatupidamisalane haridus, täpsus, korrektsus ning hea ajaplaneerimisoskus ja enda töö juhtimise võimekus. Lisaks eeldame, et sul on hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus ning tunned hästi MS Office programme, kasuks tuleb ka soome või rootsi keele oskus. Oluline, et oled avatud meelega ning soovid ennast arendada ja juurde õppida.

Kui oled huvitatud arendavast ja väljakutset pakkuvast töökohast, kandideeri. Kandideerimine kestab sobiva töötaja leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ilo-Kaisa Volmer

värbamispartner

ilokaisa@tammistepersonal.ee
+372 511 3804

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri