fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Projektijuht

projektijuht_ESB Service Group

KES ME OLEME JA MIKS MEIL ON KOOS TORE OLLA?

ESB Service Group on 2012. aastal oma valdkonna ekspertide poolt loodud kiiresti arenev ja kaasaegne madalpingesüsteemide projekteerimise ning tootmisega tegelev ettevõte. Meie ettevõttes on kooslus erialasest ekspertiisist ja kõrgetest kvaliteedinõuetest, suurettevõtte kogemusest ja väikeettevõtte paindlikkusest ning ambitsioonikusest, mis on võimaldanud meil pidevalt kasvada ja liikuda uutele turgudele. Meil on tänaseks üle 10 aasta töökogemust Euroopa turul, üle tuhande valmis projekti kogu maailmas ja meid on tunnustatud „Eduka Eesti Ettevõtte“ tiitliga. Meeskond on meil ühtehoidev ja hea nali käib tempoka tööga kaasas, et patareid oleksid laetud.

ESB Service Group tutvustus

Kasvame veelgi ja seetõttu ootame oma meeskonda hea energiatasemega

PROJEKTIJUHTI.

MIS SIND PROJEKTIJUHI TÖÖS EES OOTAB?

Projektijuhina oled  kompetentne ja usaldusväärne partner meie klientidele nii Eestis kui ka välismaal. Sinu tööpäevades on projektide kvaliteetne koordineerimine hinnaläbirääkimistest kuni tarneni. Tagamaks ettevõtte pidevat kasvu, lood uusi kliendisuhteid ning hoolitsed selle eest, et olemasolevad suhted on hästi hoitud. Lisaks analüüsid lõppenud projekte, et saaksime ettevõttena teha tulevikus veelgi targemaid otsuseid.

ANNA KINDLASTI ENDAST MÄRKU, KUI:

  • sul on tehnilise valdkonna (elektri, automaatika, mehhatroonika vms eriala) haridus;
  • sul on kogemus projektimüügis või muul moel kliendisuhtluses;
  • tunned ennast suhete loomisel ja arendamisel mugavalt;
  • sind iseloomustatakse kui süsteemset, algatusvõimelist ja hea analüüsivõimega inimest;
  • oled hinnatud meeskonnaliige, kellega on mõnus koostööd teha ja kes panustab oma ideedega ettevõtte eesmärkide saavutamisse;
  • naudid uue info omandamist ja oled nutikas lahenduste pakkuja;
  • oskad heal tasemel kasutada programme MS Outlook, MS Word ja MS Excel;
  • omad B-kategooria juhilube;
  • suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Kui sul puudub tehniline haridus, aga oled tehniliselt taiplik ja sul on ette näidata edukas projektimüügi kogemus, siis võta ikkagi ühendust ja arutame sinu potentsiaali antud positsioonile. Vene keele või mõne muu võõrkeele oskus annab kindlasti lisapunkte.

Aleksandr Kamenski ESB muugijuht - Tammiste värbamine & koolitus

ESB on töötamiseks tõesti põnev ja unikaalne koht, pakkudes nii huvitavat tööd kui ka tarku ja sõbralikke töökaaslasi. Kuulume oma ala edukaimate ettevõtete hulka ja meile on omane ajada asju kiirelt ning tõhusalt nagu ühele tõelisele Gasellile kohane. Kiire areng, jätkuvad väljakutsed ja rahvusvahelistumine, vähem norme ja käske, rohkem vabadust ise teha, kliendilähedus ja fun – need on märksõnad, mis iseloomustavad ESB tänast päeva. Oleme kõrge töökultuuriga ettevõte ja väärtustame ausust ning avatust nii koostööpartnerite kui ka oma inimestega. Lugupidav ja hooliv suhtumine nii enese kui ka teiste suhtes on üks meie väärtusi. Meid võib usaldada – peame oma lubadustest ja kehtestatud reeglitest alati kinni ning võimalusel isegi ületame kliendi ootusi. Väärtustame paindlikkust, õhukest juhtimisstruktuuri ja traditsioone, kuid sealjuures oleme siiski kaasaegsetele lahendustele avatud. Hoolime oma inimestest ja nende areng on meile oluline, mistõttu pakume personaalseid koolitus- ja arenguvõimalusi, sportimisvõimalusi ning töötajate ühisüritusi. Tubli töö saab meie juures alati tunnustatud.

Kuidas tundub? Liitu meiega ja saad sellest kõigest osa!

Aleksandr Kamenski, ESB Service Group müügijuht

MIS HAKKAB JUHTUMA, KUI SA MEIEGA LIITUD?

Võtame sind oma professionaalse ja uuendusmeelse meeskonnaga avasüli vastu ning pakume põhjalikku väljaõpet ja igakülgset toetust, et saaksime võimalikult kiiresti heast koostööst rõõmu tunda. Töö saab motiveerivalt tasustatud vastavalt sinu oskustele, kogemusele ja töötulemustele. Esimesele koos veedetud aastale tagasi vaadates märkad, et oled juhtinud põnevaid projekte, kasvanud on sinu suhtlusvõrgustik ja oled viinud oma teadmised madalpingesüsteemide projektimüügist järgmisele tasemele. Lisaks oled saanud endale väärtusliku „tööpere“, kellega koos seljatada väljakutseid ning tähistada õnnestumisi.

Kui tundsid ennast ära, siis kandideeri kuni 31.10.2023 ja kirjuta meile, millised sinu senised tööalased kogemused ning õpitud teadmised aitavad sul projektijuhi töös väärtust luua ja lisa ka oma CV. 

Lisainfo

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.