fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Puurija

Maves OÜ puurija tööpakkumine

Maves on 1991. aastal asutatud rahvusvahelise koostöökogemusega keskkonna konsultatsiooni firma. Ettevõte pakub nii individuaalset konsultatsiooni kui ka täielikku tööde programmi koostamist, projekti läbiviimist ja järelevalvet. Mavesi meeskonna moodustavad 12 oma ala spetsialisti.

Ootame enda professionaalse tiimiga liituma

PUURIJAT.

Puurijana on sinu peamiseks ülesandeks puurmasina opereerimine välitöödel, sh veoautoga masina transport objektile. Lisaks abistad kolleege teistel keskkonnaalastel välitöödel. Sina vastutad ka puur- ja muu välitöövarustuse hoolduse ning lihtsamate remonditööde eest.

Oma töös oled edukas kui:

  • oled tehniliselt taiplik;
  • oled iseseisev ja kohusetundlik;
  • oskad erinevaid tööriistu ja mootortehnikat käsitleda;
  • valdad vabalt eesti keelt;
  • omad B ja C-kategooria juhiluba ja sõidukogemust.

Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnases valdkonnas ning teadmised masinatest ja mehhaanikast. Samuti on oluline võimekus teha välitöid erinevatel maastikel aastaringselt.

Maves meesond - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

MIKS VÕIKS MAVES OLLA SINU JÄRGMINE TÖÖANDJA?

Mavesi meeskond koosneb kogenud ekspertidest, kes Sind töösse sisse elamisel hea meelega aitavad. Ettevõtte poolt on tagatud kõik tööks vajalikud vahendid – ka sõidukid, millega objekte külastada. Lisaks toetatakse Sinu professionaalset arengut täiendkoolitustega ja ühe lisapuhkuse nädalaga aastas. Tervisliku eluviisi edendamiseks pakutakse ka spordikompensatsiooni.  

Edasta enda CV kuni 8.06.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri