fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Raamatupidaja

Tammiste Personalibüroo logo

Meie kliendiks on Pärnus asuv rahvusvaheline kontsern, kelle eesmärgiks on luua Eestisse välisriigi ettevõtetele suunatud finantsteenuste keskus, mille eesmärk on muuta finantsteenused ettevõttesiseselt tõhusamaks, koondades need ühte meeskonda.

Teises etapis otsime kahte inglise keelt kõnelevat

RAAMATUPIDAJAT,

kes hakkavad tegelema Saksamaa ja Hollandi ostuarvetega.

Peamisteks tööülesanneteks on väljaminevate arvete koostamine ja väljastamine, laekuvate arvete kontroll lähtuvalt ettevõtte protseduuridest, kontodele laekumiste kontroll ning päringud võlgnevuste likvideerimiseks.Ettevõte pakub töötajatele modernseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes, koolitusi, 7 päeva lisapuhkust ning 2. ja 3. haiguspäeva kompensatsiooni. Tööd on võimalik teha osaliselt kodukontoris.

Kandideerimisel toob edu raamatupidamisalane haridus ja varasem kogemus samalaadsel töökohal, täpsus, korrektsus ning hea ajaplaneerimisoskus ja enda töö juhtimise võimekus. Lisaks eeldame, et sul on hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus ning tunned hästi MS Office programme.

Kui oled huvitatud arendavast ja väljakutset pakkuvast töökohast, kandideeri läbi Tammiste Talendibaasi või portaali CV Keskus kaudu kuni 11. jaanuarini. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ilona Viilu

juhatuse liige
värbamispartner
ilona@tammistepersonal.ee
+372 5340 0686

Ilo-Kaisa Volmer

värbamispartner

ilokaisa@tammistepersonal.ee
+372 511 3804

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri