fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Raudtee projektijuht

Soomes, Rootsis ja Eestis tegutsev GRK on Soome ehitusala kontsern, kus töötab rohkem kui 1000 professionaali. Grupi Eesti tütarettevõte GRK Eesti AS asutati 2013. aastal ja tänaseks hõlmavad meie teenused kõiki Eesti taristuehituse valdkondi. Meie klientideks on riik ja riigiettevõtted, omavalitsused ja erasektor. Mitmetes projektides teeme koostööd teiste taristualal tegutsevate ettevõtetega. Meie põhioskuste hulka kuuluvad nõudlike taristuprojektide teostamine, suurte hangete projektijuhtimine ning laiaulatuslik raudtee-ehituse oskusteave.

Tahad olla osaline Eesti viimaste aastakümnete kõige mahukamas raudteetaristu hankes ja rohepöördes?

Kui vastasid jaatavalt, siis ootame sind kandideerima GRK Eesti tiimi  

RAUDTEE PROJEKTIJUHIKS!

Meiega liitudes saab sinu tööpäevades olema raudtee taristuprojektide ehitusprotsesside juhtimine, suhtlemine kõigi ehitustegevusega kokkupuutuvate osapooltega ja dokumentatsiooni koostamine ning aruandlus. Väljakutseteks on keerukate tehniliste ülesannete lahendamine ning meeskondade koostöö korraldamine. Kõikide osapoolte näol on rahulolu, kui oled tänu oma professionaalsele tööle püsinud ajagraafikus ja eelarves ning töö kvaliteet on vastavalt kokkulepetele.

Sinult ootame:

  • raudteeinseneri taset 6 või diplomeeritud raudtee-, teede- või ehitusinseneri taset 7; 
  • suurte ehitusvaldkonna projektide juhtimise kogemust;
  • oskust kasutada Microsoft 365 programme;
  • heal tasemel eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb ka soome ja/või vene keele oskus;
  • B-kategooria juhtimisõigust;
  • meeskonna juhtimise võimekust ning häid suhtlemisoskuseid;
  • töötahet, sihikindlust, kohusetundlikkust ja usaldusväärsust.
GRK1 - Tammiste värbamine & koolitus

Omalt  poolt pakume pikaajalist ning stabiilset töösuhet skandinaavialike väärtustega ettevõttes. Lisaks konkurentsivõimelisele motivatsioonipaketile ootavad sind GRK Eesti tiimiga liitumisel erinevad toetused sh tervisekindlustus ja sporditoetus, võimalus õppida ja töötada koos valdkonna professionaalidega Eestist ja Soomest ning arenguvõimalusi ja väljakutseid tehniliselt huvipakkuvates suuremahulistes projektides. Iga uus tiimiliige võetakse meil soojalt vastu ja toetatakse sisseelamisel, et saaksime peagi koos töövõite nautida.

Tutvu meie tehtud ja tulevikuprojektidega meie kodulehel.

Kandideerimine on avatud sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.