Raudtee projektijuht

Soomes, Rootsis ja Eestis tegutsev GRK on Soome ehitusala kontsern, kus töötab rohkem kui 1000 professionaali. Grupi Eesti tütarettevõte GRK Eesti AS asutati 2013. aastal ja tänaseks hõlmavad meie teenused kõiki Eesti taristuehituse valdkondi. Meie klientideks on riik ja riigiettevõtted, omavalitsused ja erasektor. Mitmetes projektides teeme koostööd teiste taristualal tegutsevate ettevõtetega. Meie põhioskuste hulka kuuluvad nõudlike taristuprojektide teostamine, suurte hangete projektijuhtimine ning laiaulatuslik raudtee-ehituse oskusteave.

Tahad olla osaline Eesti viimaste aastakümnete kõige mahukamas raudteetaristu hankes ja rohepöördes?

Kui vastasid jaatavalt, siis ootame sind kandideerima GRK Eesti tiimi  

RAUDTEE PROJEKTIJUHIKS!

Meiega liitudes saab sinu tööpäevades olema raudtee taristuprojektide ehitusprotsesside juhtimine, suhtlemine kõigi ehitustegevusega kokkupuutuvate osapooltega ja dokumentatsiooni koostamine ning aruandlus. Väljakutseteks on keerukate tehniliste ülesannete lahendamine ning meeskondade koostöö korraldamine. Kõikide osapoolte näol on rahulolu, kui oled tänu oma professionaalsele tööle püsinud ajagraafikus ja eelarves ning töö kvaliteet on vastavalt kokkulepetele.

Sinult ootame:

  • raudteeinseneri taset 6 või diplomeeritud raudtee-, teede- või ehitusinseneri taset 7; 
  • suurte ehitusvaldkonna projektide juhtimise kogemust;
  • oskust kasutada Microsoft 365 programme;
  • heal tasemel eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb ka soome ja/või vene keele oskus;
  • B-kategooria juhtimisõigust;
  • meeskonna juhtimise võimekust ning häid suhtlemisoskuseid;
  • töötahet, sihikindlust, kohusetundlikkust ja usaldusväärsust.

Omalt  poolt pakume pikaajalist ning stabiilset töösuhet skandinaavialike väärtustega ettevõttes. Lisaks konkurentsivõimelisele motivatsioonipaketile ootavad sind GRK Eesti tiimiga liitumisel erinevad toetused sh tervisekindlustus ja sporditoetus, võimalus õppida ja töötada koos valdkonna professionaalidega Eestist ja Soomest ning arenguvõimalusi ja väljakutseid tehniliselt huvipakkuvates suuremahulistes projektides. Iga uus tiimiliige võetakse meil soojalt vastu ja toetatakse sisseelamisel, et saaksime peagi koos töövõite nautida.

Tutvu meie tehtud ja tulevikuprojektidega meie kodulehel.

Kandideerimine on avatud sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ingrid Valgma

värbamispartner
ingrid@tammistepersonal.ee
+372 5647 4777

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38, Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).