fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Teadus- ja arendustegevuse rahastamise osakonna juhataja

Eesti Teadusagentuur toetab Eesti teadust ja innovatsiooni. Hoiame ja arendame tasakaalustatud, kõrgetasemelist ja rahvusvaheliselt edukat Eesti teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni süsteemi ja teadmistepõhist ning kestlikku Eesti ühiskonda.

Kutsume oma meeskonnaga liituma

TEADUS- JA ARENDUSTEGEVUSE RAHASTAMISE OSAKONNA JUHATAJAT!

Meie professionaalse meeskonna liikmena on sul võimalus panustada sellesse, et Eesti teadus- ja arendustegevus saaks õiglaselt ja läbipaistvalt finantseeritud ning läbi selle on toetatud riikliku teaduspoliitika elluviimine ja arendamine. Sinu tööl on tähendus ja suur mõju kogu Eesti arengule.

Meiega liitudes toetab sind oma ala entusiastidest koosnev ühtehoidev meeskond. Väärtustame oma inimesi ja toetame neid mitmekülgse motivatsioonipaketi ning arenguvõimalustega. Suurepärase asukoha, vaate ja töötingimustega kontor ootab sind Tartu kesklinnas. Sisseelamisel pakume sulle igakülgset abi, et saaksime võimalikult kiiresti heast koostööst ja uutest töövõitudest rõõmu tunda.

ringid kodulehele ETAG 01.24 2 - Tammiste värbamine & koolitus

Osakonna juhina on sinu töölaual:

  • teadus- ja arendustegevuse rahastamise osakonna juhtimine;
  • meeskonna arendamine ning motiveeriva töökeskkonna tagamine;
  • koostöö teiste ETAGi osakondadega;
  • osalemine Eesti teadusrahastussüsteemi arendamisel ja vastavate õigusaktide, arengu- ja tegevuskavade, teekaartide, toetusmeetmete jms väljatöötamisel ja eelarvete koostamisel;
  • koostöö nii rahvusvaheliste kui siseriiklike partneritega (sh ministeeriumid, riigiasutused, teadusasutused, ettevõtted ja nende esindusorganisatsioonid jt).

Võta meiega kindlasti ühendust, kui sul on doktorikraad või sellele vastav kvalifikatsioon ning oled juba kokku puutunud teadus- ja arendustöö administreerimise ning projektijuhtimise, inimeste ja protsesside juhtimise ning siseriiklike ja rahvusvaheliste koostööprojektidega. Edukaks tööalaseks suhtluseks on vajalik hea eesti ja inglise keele oskus. Oled meie inimene, kui kaasad meeskonda, oled osav suhete looja ja hoidja, näed võimalusi ning oskad häid ideid väärtust loovateks tulemusteks vormida. Teadus- ja arendusmaailmas ei saa ka ilma analüüsi- ja sünteesivõime ning korrektsuseta.

Kandideerimine on avatud kuni 19.02.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.