fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Tegevjuht

Teresa abivahendikeskuse lugu sai alguse 2008. aastal avatud väikesest abivahendeid pakkuvast ettevõttest. Tänaseks on meil üle Eesti 9 esindust, tegeleme hulgimüügi ja rendiga, meil on e-pood, meie käest saab abi, kui on vaja invatõstukit või kaldteed ja lisaks toetame oma kliente erinevate teenustega. Tänu abivalmis ja asjatundlikule meeskonnale leiab iga klient meie juures oma vajadusele vastava toote või teenuse.

Seoses plaanitavate muudatustega ettevõtte juhtimisstruktuuris oleme otsimas äri arendamise ja jaekaubanduse kogemuse ning turunduse vaatega ambitsioonikat

TEGEVJUHTI.

Meie professionaalse meeskonna liikmena on sul võimalus panustada sellesse, et igal Eesti inimesel oleks vaatamata oma terviseseisundile parem elukvaliteet ja suurem valikuvabadus. Sinu tööl on tähendus, mis toob südamesse hea tunde. Sisseelamisel pakume sulle igakülgset abi, et saaksime võimalikult kiiresti heast koostööst ja uutest töövõitudest rõõmu tunda.

Meiega liitudes saad oma hoole alla kogu ettevõtte üldjuhtimise ja arendamise. Strateegiliste otsuste tegemisel teed tihedat koostööd omanikega.  

Ettevõtte juhina on sinu vastutusalas:

  • ettevõtte juhtimine ning aruandlus;
  • erinevate üksuste tööprotsesside loomine, pidev kaasajastamine ja tööprotsesside rakendumise tagamine;
  • kvalifitseeritud ja pühendunud meeskonna ning motiveeriva töökeskkonna loomine;
  • müügi- ja turundusstrateegia loomine ning elluviimine;
  • klientide ja koostööpartneritega suhete loomine ja hoidmine;
  • arendusprojektides osalemine;
  • ettevõtte tegevuse vastavuse tagamine kõikidele kehtivatele seadustele, regulatsioonidele ja kvaliteedinõuetele.

Võta meiega kindlasti ühendust, kui sul on protsesside ja inimeste juhtimise kogemus jaekaubandusest. Töö sujumiseks on oluline osata heal tasemel eesti ja inglise keelt.

Kasuks tuleb, kui oled lisaks tegelenud hulgikaubanduse või renditeenusega ja oled kokku puutunud sotsiaal- või tervishoiuvaldkonna toodete ning teenustega ja suhtled vene keeles.

joulugaala - Tammiste värbamine & koolitus

Oled meie inimene, kui väärtustad koostööd meeskonnaga, näed numbrite taha, uued võimalused panevad sul silma särama ja sa suudad head ideed tulemuseks vormida.

Kandideerimine on avatud kuni 09.02.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.