fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Tegevjuht

Cooltec OÜ on üle 20-aastase kogemusega innovaatilisi ning loodussõbralikke tööstuslikke jahutus- ja külmaseadmeid ning soojuspumpasid tootev ja müüv ettevõte. Oleme tuntud selle poolest, et pakume igale ettevõttele just neile parima lahenduse, et meie kliendid ei peaks leppima keskpärase kvaliteediga ning kandma tarbetult suurt energiakulu. Koostöös klientidega anname oma panuse planeedi hoidmisse.

Seoses plaanitavate muudatustega ettevõtte juhtimisstruktuuris oleme otsimas innovaatilist ning ekspordi kogemusega

TEGEVJUHTI.

Ettevõttega ühinedes on sinu mentoriks senine tegevjuht ja omanik Teet Kullas. Teet jääb sulle omaniku rollis olles ka edaspidi partneriks suuremates strateegilistes otsustes ning vajadusel ka tootearenduse juures tehnilise konsultandina, aga kogu üldjuhtimine oleks sinu töölaual.

Ettevõtte juhina on sinu vastutusalas:

  • ettevõtte strateegiline ja finantside juhtimine;
  • erinevate üksuste tööprotsesside loomine, pidev kaasajastamine ja tööprotsesside rakendumise tagamine;
  • kvalifitseeritud ja pühendunud meeskonna ning motiveeriva töökeskkonna loomine;
  • tootearendusprojektides osalemine;
  • ettevõtte tegevuse vastavuse tagamine kõikidele kehtivatele seadustele, regulatsioonidele ja kvaliteedinõuetele.

Ettevõtte üks olulisemaid lähituleviku fookusi on siseneda oma toodetega Skandinaavia riikide turgudele, mistõttu on lisaks üldjuhtimise kogemusele oluline, et oled juba kogemusega eksportturgudele siseneja ning see väljakutse on just see, mis paneb su silma särama.

Tagamaks ettevõtte jätkuvat kasvu, on lisaks lähituleviku plaanides ettevõtte uue kontori ja tootmishoone ehitamine ning üleminek uuele hooldustarkvarale.

Võta meiega kindlasti ühendust, kui sul on protsesside, finantside ja inimeste juhtimise ning tehniliste toodete projektimüügi kogemus. Kasuks tuleb, kui sul on energeetika, mehaanika, ehituse vm tehnilise valdkonna põhjalikud teadmised. Töö sujumiseks on oluline osata heal tasemel eesti ja inglise keelt. Kasuks tuleb vene ja soome keele oskus.

Meie professionaalse meeskonna liikmena on sul võimalus panustada ühe juba eduka ettevõtte ambitsioonikatesse kasvuplaanidesse, läbi mille toimub ka sinu isiklik areng. Lisaks saad teha tähendusrikast tööd, mis teenib parema elukeskkonna eesmärki.

Kandideerimine on avatud kuni 25.01.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.