fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Tehisintellekti ekspert

1992. aastal asutatud Tartu Teaduspark on esimene teaduspark Balti riikides. Teaduspargi rolliks on olla regionaalne innovatsiooni tugistruktuur, mille tegevuse eesmärgiks on teadus- ja tehnoloogiamahukate ettevõtete tekke, arendamise ning tegevuse toetamine, pakkudes selleks sobivaid teenuseid nii alustavatele, kasvavatele kui ka juba tegutsevatele tehnoloogiaettevõtetele.

Ootame oma ambitsioonikasse meeskonda

TEHISINTELLEKTI EKSPERTI,

kellel on suur soov panustada Eesti tööstusettevõtete edulugudesse.

Meie juures saad teha huvitavat ja vastutusrikast tööd sõbralikus ning uuendusmeelses meeskonnas, kus hinnatakse ka elutervet huumorit. Igapäevane töö viib Sind Eesti erinevatesse tööstusettevõtetesse, kellega koos on Sul võimalus kujundada tehisintellekti rakendamise arengut. Pakume otsustus- ja tegutsemisvabadust – saad ise otsustada, missugune on sinu tee eesmärkide saavutamiseni. Sul on võimalus teha nii kaugtööd kui ka töötada kaasaegses kontoris Tartu Ülikooli Delta keskuse ettevõtlusmajas või Tartu Teaduspargi tehnoloogiaettevõtete Ränilinnakus. Eneseareng ja huvitavad väljakutsed on selles töös garanteeritud.

Tehisintellekti eksperdina on sinu töölaual:

  • tööstusettevõtete tehisintellekti lahenduste otstarbekuse ja ettevõtte suutlikkuse hindamise metoodika väljatöötamine ja arendamine;
  • tööstusettevõtete kaasamine tehisintellekti nõustamisele, digiküpsuse hindamisele, valdkonna koolitustele ja üritustele;
  • tööstusettevõtete nõustamine tehisintellekti lahenduste otstarbekuse ja ettevõtte suutlikkuse hindamise osas;
  • valdkonna koostöö juhtimine teiste organisatsioonide ning seotud osapooltega, sh rahvusvahelisel tasemel.

Ootame sind konkursil osalema, kui omad erialast kõrgharidust ja sul on head teadmised ning oskused tehisintellekti rakendamisvõimalustest. Lisaks oled oma senises töös kokku puutunud erinevate tööstusettevõtetega, mistõttu on sul lai kontaktivõrgustik ning tunned ennast mugavalt suhete loomisel ja hoidmisel. Edu eelduseks on võime näha võimalusi ning pühendunult eesmärkide poole liikuda. Sujuvaks suhtlemiseks erinevate osapooltega vajad nii väga head eesti kui inglise keelt.

Kui tundsid ennast ära, siis kandideeri Tammiste Talendibaasi või CV-Online kaudu kuni 14.11.2022. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.