fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Raamatupidamise osakonna tiimijuht

Azets Insight OÜ on rahvusvahelisse Azets Gruppi kuuluv ettevõte, mis pakub finants- palga-, personali- ja nõustamisteenuseid ning neid toetavaid tehnoloogialahendusi. Kogu ettevõttes on üle 7500 andeka kolleegi, kellest Eesti meeskonnas on umbes 40 töötajat. Meie eesmärk on parandada oma kolleegide, klientide ja kogukonna elu jätkusuutlikul viisil. Aitame erineva suurusega ettevõtteid ja juhte oma ärialaste ambitsioonide saavutamisel ja säästame nende väärtuslikku aega, et iga ettevõte saaks keskenduda täpselt sellele, milles nad on kõige paremad.

Azets Insight otsib inimestele orienteeritud

RAAMATUPIDAMISE OSAKONNA TIIMIJUHTI.

Tule juhi meie tiimi, et spetsialistid saaks keskenduda numbritele!

Meiega liitudes on sinu ülesanneteks 12-liikmelise tiimi igapäevatöö koordineerimine, motiveerimine ning klienditeenuse sujuv tagamine.

Tiimijuhina ootab sind ees:

  • tiimi tööjaotuse korraldamine ja tööks vajalike ressursside tagamine;
  • töötajate juhendamine ja individuaalse toe pakkumine, viies läbi arenguvestlusi ning ka palgakõnelusi;
  • aktiivne koostöö klientidega ning lepingule vastava teenuse tagamine;
  • tegevuste arendamine ning strateegiate elluviimine koostöös ettevõtte juhtgrupiga;
  • tihe koostöö teiste osakondadega.
koduleht2 Azets Insight 10.2023 - Tammiste värbamine & koolitus

Sinu õnnestumise konkursil tagab, kui sul on varasem kogemus tiimijuhina ning oled väga hea suhtleja, kes naudib väljakutseid. Oma töös oled iseseisev, kuid mõistad ka ettevõttesisese ja klientidega koostöö olulisust. Sulle meeldivad numbrid, oled täpne, kiire ning taiplik, kuid sulle meeldivad ka inimesed, nende mõistmine, kuulamine ja juhendamine. Lisaks tunned hästi MS Office programme ning valdad vabalt eesti ja inglise keelt.

Kasuks tuleb varasem tiimijuhi kogemus finantsvaldkonnast, teadmine raamatupidamisest, grupis töötamise kogemus ning soome keele oskus.

Omalt poolt pakume  põhjalikku motivatsioonipaketti, milles pöörame tähelepanu nii vaimsele ja füüsilisele tervisele kui ka erinevatele elusündmustele. Näiteks pakume alates teisest tööaastast lisapuhkust, erinevaid soodustusi sportimisel, tööpsühholoogi teenust ning kodukontori võimalust. Sünnipäeva või muude oluliste sündmuste puhul võid nautida tasustatud vaba päeva ning erinevaid toetuseid. Meie hubane ning kaasaegne kontor asub Ülemiste Citys.   

Kandideerimine kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.