fbpx

Värbamisspetsialist

LIITU MEIEGA!

KES ME OLEME JA MIKS MEIL ON KOOS NII TORE OLLA?

20+ aastat värbamis-, koolitus- ja arendusturul on meile andnud hindamatud teadmised ning kogemuse, kuidas olla toeks ühe ettevõtte arenguteel. Igav meie töös ei ole, sest erinevate ettevõtetega koostööd tehes on meie päevadesse sisse kirjutatud enda pidev uute teemadega kurssi viimine. Meie edulugude aluseks on avatud suhtlusega ja üksteist toetav ning kogemusi jagav tiim. Me ei unusta ka enda pidevat arendamist, võitude tähistamist, koos uute elamuste nautimist ning head huumorit. Kontorid on meil nii suvepealinnas Pärnus kui ka Tallinnas ning soovi korral töötame kodukontoris. Muuseas, meie uues Tallinna kontoris on silmade puhkepausiks järvevaade.

MIS SIND VÄRBAMISSPETSIALISTI TÖÖS EES OOTAB?
Värbamisspetsialistina saad igakülgselt toetada meie värbamispartnereid, et nii klientide kui kandidaatide kogemus meiega koostööst oleks suurepärane.

Oma igapäevases töös:

  • vastutad sihtotsingu raames potentsiaalsete kandidaatide leidmise eest erinevatest andmebaasidest ja infokanalitest – Tammiste Talendipank, LinkedIn jne.;
  • suhtled kandidaatidega, lepid nendega kohtumisi kokku ning jagad tagasisidet konkursside protsessi kohta;
  • haldad Tammiste Talendipanka ja tööhaldustarkvara Scoro, et vajalik info oleks hästi hoitud ning kõigile osapooltele kättesaadav;
  • aitad värbamispartnereid värbamisprojektide ettevalmistamisel (pakkumised, lepingud, reklaampindade broneerimine, kuulutuste kujundamine, reklaamide edastamine, jne.).

Ja kui siis on veel tunne, et tahaks kuidagi ekstra ettevõtte arengusse panustada, siis oled oodatud oma mõtetega GDPRi, turunduse, kodulehe, andmebaasi või muudele arendustegevuste aruteludele.

Tänapäeval on värbamine nagu segu detektiivi, psühholoogi, turundaja ja müügiinimese tööst. Oled leidnud meie juures oma „elu kutse“, kui naudid süsteemsust ja enda pidevat arendamist, märkad detaile, teiste aitamine teeb sind rõõmsaks ning oskad ise enda tööpäeva planeerida ja ettevõtte edu toetavaid tegevusi sinna lisada. Meie juures on initsiatiivikus, leidlikkus ja uudishimu alati väärtustatud. Kui sul on lisaks kõrgharidus ning administreeriva töö kogemus ning sa naudid  suhtlemist ja kirjutamist nii väga heas eesti kui ka heas inglise keeles, siis ongi tööõnn garanteeritud. 😊

kontor1 - Tammiste värbamine & koolitus

MIS HAKKAB JUHTUMA, KUI SA MEIEGA LIITUD?
Võtame sind avasüli vastu ja pakume põhjalikku väljaõpet ning igakülgset toetust, et saaksime võimalikult kiiresti heast koostööst rõõmu tunda. Esimesele koos veedetud aastale tagasi vaadates märkad, et oled enda oskused ja teadmised värbamisvaldkonnast ning Eesti majanduses toimuvast viinud järgmisele tasemele. Lisaks oled saanud endale väärtusliku „tööpere“, kellega koos seljatada väljakutseid ning tähistada õnnestumisi.

Kui tundsid ennast ära, siis kirjuta meile, millised sinu senised tööalased kogemused ning õpitud teadmised aitavad sul värbamisspetsialisti töös väärtust luua ja lisa ka oma CV.
Konkurss kestab sobiva töötaja leidmiseni.

Ingrid Valgma - Tammiste värbamine & koolitus

„Mina tegin karjääripöörde 7 aastat tagasi ja ei ole kordagi kahetsenud. Tammiste Personalibürooga liitudes on minu ees avanenud paljude Eesti ettevõtete ja riigiasutuste uksed ning ma olen näinud nende põnevaid tegemisi, saanud panustada nende arengusse ning kohtunud väga inspireerivate inimestega. No ja tiimist ma ei räägigi – puhas rõõm on olnud kõigiga koos töötada! Liitu meie ühtehoidva tiimiga ning piilu ka neist ustest sisse! 😊

Liitusin Tammiste tiimiga 5 aastat tagasi assistendina ning läbi aastate on mul olnud võimalus oma töökohta kujundada ning võtta juurde vastutust täpselt nii palju, kui hing ihkab. Täna olen ma värbamisprojektides toeks värbamispartneritele ning minu peamine roll on erinevatele ettevõtetele sihtotsinguga üles leida pakkumistele avatud ning profiililt sobivad kandidaadid. Hoian ajakohasena meie sotsiaalmeediakanaleid, kodulehte ja uudiskirja ning vastutan Tammiste Talendipanga arengu eest. Lisaks olen abiks ettevõtetele reklaamikampaaniate loomisel ning aeg-ajalt ka eelvaliku projektide läbiviimisel. Meie tiimis ja töös sky is the limit! Liitu meie tiimiga ja põnev teekond ootab sind ees!“

Monika Lehtmets - Tammiste värbamine & koolitus

Lisainfo

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.