fbpx

Võtmekliendijuht

MG Beauty tööpakkumine

Tule ja püüa uusi sihte ilumaailmas!

MG Beauty on Eesti iluvaldkonna juhtiv maaletooja, kelle tooteportfelli kuulub üle 20 ilubrändi, nende seas näiteks Lumene, Dr Irena Eris, Lily Lolo, Cutrin, Tahe, amika, Macadamia, Sachajuan ja paljud teised. Meie brändid on esindatud suurimate klientide juures üle kogu Eesti. Lisaks kureeririme ka oma e-poodi www.andbeauty.ee.

Ettevõtte laienemisega seoses ootame oma tiimiga liituma initsiatiivikat

VÕTMEKLIENDIJUHTI

Sinu ülesandeks on arendada ja juhtida erinevaid ilubrände Eesti turul.  Sa pead läbirääkimisi tootjatega, koostad ning analüüsid sortimente ja pakkumisi. Lisaks suhtled olemasolevate klientidega ning tagad nendega hea koostöö, et oleks võimalik hoida sortimenti ning teha lisamüüki. Samuti arendad koostöösuhteid uute klientidega.

Me ootame, et Sul on varasem müügikogemus FMCG valdkonnas, eelistatult lõpetatud kõrgharidus, väga heal tasemel eesti ning inglise keele oskus, omad B-kategooria juhilube ning oskad heal tasemel MS Office programme. Lisaks sellele on oluline, et sul on ülevaade turul toimuvast ja hetke trendidest, oskad majanduslikult mõelda ning sulle meeldib töö numbritega, oled süsteemne, kõrge pingetaluvusega ja suudad oma aega ise planeerida ning sul on hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.

MG Beauty KAM kodulehele2 - Tammiste värbamine & koolitus

Liitudes MG Beauty meeskonnaga on Sul võimalik kaasa lüüa Eesti juhtiva ilutoodete maaletooja arengus ja eduloos ning saad teha väljakutsete rohket tööd rahvusvaheliste brändide ning valdkonna tipptegijatega. Sind ootab motiveeriv töötasu, kaasaegne töökeskkond ja toetav ning kokkutöötanud meeskond, kes kõik panustavad ühiselt Sinu kohanemisse. Sinu töö saab olema vaheldusrikas ning põnev  – sul on võimalus osaleda erinevatel koolitustel ja käia messidel. Sa suhtled väga erinevate inimestega ning õpid koguaeg midagi uut. On oluline, et oled valmis kliendikülastusteks üle Eesti, selleks saab Sinu kasutuses olema auto ettevõtte poolt.

MG Beauty KAM kodulehele3 - Tammiste värbamine & koolitus

Konkurss kestab sobiva töötaja leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Ilona Viilu

juhatuse liige
värbamispartner

ilona@tammistepersonal.ee
+372 5340 0686

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.