fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Täisotsing

Värbamine, täisotsing

Kas soovid leida enda tiimi uue liikme, kellel oleks õiged oskused, kes sobituks olemasoleva meeskonnaga ning kes aitaks ettevõttel areneda, kuid ei tea, kust alustada? Soovid, et värbamine oleks kiire, tõhus ja sujuv, aga endal selleks ressurss puudub?

Meie kogenud värbamispartnerid juhivad täisotsingu teenuse puhul kogu värbamise protsessi ise, et sina saaksid keskenduda lõppvaliku tegemisele.

Ajaliselt tuleks arvestada alates koostöölepingu sõlmimisest kuni otsuse tegemiseni umbes 8 nädalat.

MILLINE ON MEIE TÄISOTSINGU VÄRBAMISE PROTSESS?

EELTÖÖ

Aitame sul läbi mõelda, millist inimest sinu ettevõte vajab ning mis tagab täidetaval ametikohal edu. Selleks külastame sinu ettevõtet enne täisotsingu algust, et tutvuda töökeskkonna ja inimestega. Lisaks koostame sinuga koostöös põhjaliku ametikoha profiili, milles kirjeldame täidetavad tööülesanded, vajalikud oskused, isikuomadused ja mida sinu ettevõtte saab uuele kolleegile omalt poolt pakkuda.

Kui omavahelised kokkulepped tehtud, allkirjastame koostöölepingu ning alustame otsinguga.

OTSING

Täisotsingu puhul kasutame avalikku otsingut kombineerituna sihtotsinguga, et erinevate viisidega jõuda kõige õigemate inimesteni.

Avaliku otsingu tarbeks loome värbamiskampaania. Koostame kampaania sõnumi ning visuaalse lahenduse, mille sinuga enne avaldamist kooskõlastame. Peamiste kanalitena kasutame Tammiste Personalibüroo kodulehel olevat maandumislehte ja uudiskirja, sotsiaalvõrgustiku kanaleid ning sinuga kokkuleppel ka erinevaid tasulisi kanaleid.

Sihtotsingu raames kutsume konkursile sobivaid kandidaate Tammiste Talendipangast, erinevatest andmebaasidest, infokanalitest ja oma kontaktvõrgustiku soovituste kaudu. Nii jõuame potentsiaalsete kandidaatideni, kes hetkel ise aktiivselt tööpakkumisi ei pruugi jälgida.

HINDAMINE

Kandidaadi sobivust sinu tiimi ja pakutavale ametikohale hindame täisotsingus läbi fokusseeritud intervjuude, erinevate testide ja suhtluse soovitajatega. 

Coachiva intervjuu viime läbi selleks, et välja selgitada kandidaadi motivatsioon, ootused, töökogemus ja kompetentsid. Lisaks hindame vestlusel kandidaadile omaseid käitumis- ja mõtlemisviise, mis võimaldavad prognoosida tema edukust sinu meeskonnas ja uues rollis.

Kasutame erinevaid teste hindamaks kandidaadi kiirust/täpsust, vaimset võimekust, isiksuseomadusi, motivatsiooni ja omaseid käitumisviise. Testid võimaldavad kandidaate võrrelda konkreetselt mõõdetavate omaduste alusel.

Taustakõnede raames helistame 2-3 soovitajale, kes on kandidaadiga koos töötanud kas kolleegi, koostööpartneri, juhi või alluvana. Oluline on saada võimalikult objektiivne ettekujutus kandidaadi igapäevasest suhtumisest töösse, töökaaslastesse ja püstitatud eesmärkide saavutamisse.

LÕPPVALIK

Täisotsingu protsessis esitame sulle kuni 4 kandidaati, kelle seast saad otsustada, kellega soovid kohtuda. Enne kohtumisi koostame kokkuvõtted intervjuude, testide ja taustakõnede kohta. Kokkuvõte annab sulle olulist informatsiooni kandidaadi kohta ja aitab langetada läbimõeldud otsust. Meie värbamispartnerid osalevad samuti kohtumistel kandidaatidega, et toetada sind uue kolleegi valimisel.

GARANTII

Anname oma tööle sõltuvalt ametikohast 4-12 kuulise garantii. See tähendab seda, et kui kokku lepitud aja jooksul selgub, et meie leitud töötaja ei vasta koostöölepinguga fikseeritud nõudmistele, otsime sulle ilma lisatasuta uued kandidaadid. Meie eesmärk on luua pikaajaline ja õnnestuv koostöösuhe ning panustame sellesse põhjalikult.

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Kliendid meist

Meie aastatepikkune koostöö on alati olnud ladus ning andnud meile väga tugeva usalduse ja kindlustunde. Eriti tervishoiukriisi ajal. Kõik konkursid on omanäolised ning seda tihedam on pidanud olema meie suhtlus Tammiste Personalibüroo värbamispartneriga juba konkursi ettevalmistamisel, sealhulgas ametikoha profiili määratlemisel. Mis kõige olulisem – positiivset tagasisidet oleme ka saanud juhtidelt, keda oleme värvanud.
personaliotsing, värbamine, koolitus
Agris Peedu
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA juhatuse esimees
Meie jaoks oli esmakordne kogemus värvata ettevõttesse võtmeisikut läbi personaliotsingu ettevõtte. Tammiste Personalibüroo ettevalmistav töö oli tehtud põhjalikkusega ja professionaalsusega, millega me ise ei oleks kindlasti hakkama saanud. Lõppvalikusse esitatud kandidaatide kohta oli tehtud väga hea kokkuvõte. Protsess oli sujuv, suhtlus oli piisav ja meil ei tekkinud kordagi kahtlust valitud koostööpartneri suhtes. Kui ettevõttel ei ole endal piisavat ajalist ressursi et tegeleda võtmeisikute värbamisega, siis kindlasti võin Tammiste Personalibürood enda kogemuse järgi soovitada.
foto-placeholder (1)
Aivar Kaus
Helland Baltic OÜ tegevjuht
Vajasin töötajat müügiosakonda, kelle töö eeldab palju tehnilisi teadmisi. Koostöös Tammiste Personalibüroo professionaalsete spetsialistide Kadi ja Monikaga töötasime koostöös välja kuulutuse, mis tõi kohale täpselt õiged kandidaadid. Kogu protsessi vältel sain värbamispartnerilt tuge – võimaluse asju arutada ja tagasisidet oma mõtetele. Hindan väga kõrgelt avatud ja sooja suhtumist, sest mind valdas tunne, nagu oleksime juba aastaid koos töötanud. Kandideerijate poolt kuulsin samuti ainult kiidusõnu. Meeldiv ja väga professionaalselt läbi viidud värbamisprotsess.
Stina_eigi
Stina Eigi
AS Profab Houses tegevjuht
Oma ligi 30-aastase juhistaaži vältel olen olnud kogu aeg arvamusel, et ettevõtte üks suurim „vara“ ja edukuse alustala on tema meeskond/töötajad. Personali leidmise protsess on olnud alati keerukas ja see on pidevas muutuses vastavalt põlvkondade vahetusele. Personaalse lähenemisega Tammiste Personalibüroo iga alustatud värbamisprojekt on nende jaoks oluline ja nad pühenduvad sellele 110% algusest lõpuni. Imetlen nende püsivust, põhjalikkust ja järjekindlust, millega nad oma tööd teevad.
värbamine
Uno Maitus
ESSVE Estonia AS juhatuse liige
Oleme veendunud, et mitme uue juhi värbamise usaldamine Tammiste Personalibüroole on olnud õige valik. Suhtlus toimis tõrgeteta, püsisime tähtaegades ja lõppvalikuks esitatud top kandidaadid olid alati väga tugevad. Esitatud kirjalikud kokkuvõtted andsid kandidaadi eluloost süsteemse ülevaate, läbi viidud testid objektiivse võrdluse. Kogu suhtlus oli empaatiline ja kandideerimise kogemus tagasiside alusel väga hea ka neil, kes valituks ei osalenud.
värbamine, koolitus, personaliotsing
Warmeston OÜ tegevjuht
Mait Kaup

Vaata lisaks

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.