Ettevõttest

Tammiste Personalibüroo kannab oma rajaja nime. Psühholoogi, psühhoterapeudi, koolitaja, coachi ning värbamispartneri kogemusega Sirje Tammiste lähtus 2001. aastal ettevõtte loomisel erinevate valdkondade ühisosast ning koondas enda ümber meeskonna, mille igapäevatöö toetub kindlale põhimõttele – meiega koos lood õnnestuvaid töösuhteid.

Eesti ühe juhtiva personalibüroona on Tammiste tänaseks nii värbamis- kui koolituspartneriks sadadele Eesti kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele,  viies neid kokku õigete inimestega, hinnates nii töötajaid kui kandidaate ning arendades meeskondi haaravate koolituste ja coachingu kaudu. Ainulaadsed koolitused lähtuvad personaalsusest ehk need on kohandatud alati ettevõtte eesmärke silmas pidades.

Tammistel on konfidentsiaalne Talendipank, mis on tööotsijale mugav keskkond uue töökoha leidmiseks ning suurepärane võimalus klientidele sihtotsinguga sobivate kandidaatide leidmiseks ning kiirete tulemuste saavutamiseks.

22-aastase kogemusega on Tammiste aidanud luua õnnestuvaid töösuhteid paljudes ärivaldkondades, sh meditsiini-, tootmises-, müügi-, ehitus-, energeetika-, IT- ning elektroonikaettevõtetesse. Iga edukas protsess saab alguse kontaktist – võta meiega ühendust ja me leiame parima lahenduse.

Meie kandev väärtus on “Meie on suurem kui mina.” Me oleme mõttekaaslased, kes on alati teineteise jaoks olemas ning meile on oluline igaühe isiklik ja kogu meeskonna pidev areng. Vaid nii saame olla väärtuslikud partnerid nii klientidele kui kandidaatidele.

20+ edukat aastat

Tammiste Personalibüroo on asutatud 2001. aastal

2000+ edukat värbamist

Oleme värbamispartneriks sadadele Eesti kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele,

5000+ koolitusel osalejat

Meie koolitused on kohandatud alati ettevõtte eesmärke silmas pidades.


Meie inimesed

Annely Veelaid

assistent

Kliendid meist