fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Heidi Hansar

Heidi on ettevõtete juhtkondadele strateegiliseks partneriks, toetades kriitilisi äritegevusi läbi värbamise ja organisatsioonikultuuri kujundamise. Tänu psühholoogia valdkonna nõustajapädevusele mõistab ta inimesi sügavamal tasemel ning suudab toetada personalivalikut tervikuna, pidades samal ajal silmas nii ettevõtete ärilisi eesmärke  kui ka inimeste olemust ja vajadusi.

Heidil on ligi 20 aastat kogemusi meeskonna- ja protsessijuhina nii vabaühendustes kui ka era- ja riigisektoris. See aitab värbamispartnerina hästi mõista organisatsioonide eripärasid ja vajadusi. Koolitajana on ta ühendanud erialased teadmised tööga, mis on viinud teda külalislektoriks Tartu Ülikooli suhtlusoskuste pädevuskoolitajaks ja arengupartneriks meeskondadele, et leida see “meie”, mis on aidanud neil üheskoos eesmärkideni jõuda.

Ta on omandanud sotsiaalpedagoogika magistrikraadi Tartu Ülikoolis ja täiendanud end Estonian Business Schooli Personalijuhtide Arenguprogrammis, mis keskendus strateegilisele personalijuhtimisele. Manchester Metropolitan University ja Tallinna Ülikool on andnud Heidile  täiendavad oskused vaimse tervise nõustamises.

„Minu jaoks on oluline toetada juhte toimivate suhete ja töökeskkonna kujundamisel, kus iga inimene ettevõttes tunneb end väärtustatuna. Seeläbi tunnevad inimesed end motiveeritud ja õnnelikena, olles valmis panustama ka ettevõtte eesmärkide täitmisesse ja tulemustesse. Oma igapäevaelus lähtun Maya Angelou mõttest, et inimesed unustavad, mida ütlete või teete, kuid nad ei unusta kunagi, kuidas te neid tundma panite.”

Heidi väärtustab enda järjepidevat arendamist ning on ennast täiendanud õpingutega ADKAR muudatuste juhtimise mudelist, praktilisest grupijuhtimisest ja sotsiomeetriast, konfliktivahendusmeetodist ja motiveeriva intervjueerimise tehnikatest. See on loonud tugeva baasi, et olla värbamispartneriks personali teemades.

Tammiste Personalibürooga liitus Heidi 2023. aastal, et panustada tööõnne edendamise valdkonda, aidates seeläbi ettevõtetel luua ja arendada toimivaid ning õnnestuvaid töösuhteid.

Heidi on edukalt juhtinud järgmisi värbamisprojekte:

  • Auto-Bon Baltic – Baltikumi müügijuht
  • Clear Channel Estonia OÜ – müügiosakonna juht
  • Balti Intermed OÜ – juhiabi-raamatupidaja; hooldustehnik; meditsiiniseadmete haldusjuht
  • Leden Estonia AS – insener
  • Tornator Eesti OÜ – metsandusspetsialist


Kolleegid Heidist:
Heidiga töövestlusel kohtudes tekkis koheselt äratundmine  – nii meie inimene! Kõik see, mida ta rääkis oma unistuste töö kohta, oli meil pakkuda – head koostööd tegev toetav meeskond, pühendumine klientide äriliste eesmärkide saavutamise toetamisele ja soov luua kandidaatides head kandideerimiskogemust. Varasem värbamiskogemus oli olnud edukas tänu Heidi koostööle otseste juhtidega. 

Heidi loob meeskonnas oma mõnusa muheda olekuga väga avatud ja positiivse õhkkonna. Ta julgeb küsida, oskab vaadata värske pilguga ja on juba lühikese ajaga saanud ettevõttele väärtust loovaks toredaks kolleegiks. 

Heidi läbitud koolitused ja litsentsid:

Heidi Hansar

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.